Конференція ПФЛ: У Прем'єр-лізі буде більше команд?

Футбол України 27 Червня, 16:05 1890
Конференція ПФЛ: У Прем'єр-лізі буде більше команд?
В Будинку футболу відбулась конференція ПФЛ, де розглядались протокольні та календарні справи щодо наступного сезону у Першій і Другій лігах. Однак головне, що прозвучало – ініціатива розширення УПЛ із наступного сезону.

За нашою інформацією, ПФЛ на наступному виконкомі буде рекомендувати УПЛ розширити чемпіонат із наступного сезону. Про це сказав президент ПФЛ Сергій Макаров.

Ми бачимо, що у цьому сезоні мінімум 8 із 16 клубів точно будуть ставити завдання виходу в УПЛ. Будемо просити виконком розширити лігу після цього сезону. Це наша позиція, ми будемо її відстоювати.

Які саме клуби декларували завдання виходу в УПЛ Сергій Макаров не уточнював, але ми можемо припустити, що це будуть Чорноморець, Арсенал-Київ, Волинь,

Металіст-1925, Інгулець, Рух, Оболонь-Бровар і Миколаїв.

ПФЛ навіть підготувала два варіанти регламенту для Першої Ліги. Один – звичний: переможець чемпіонату виходить в УПЛ напряму, а команди, що зайняли друге і третє місця грають перехідні матчі із клубами, що посіли десяте і одинадцяте місце УПЛ. А інший на випадок, якщо кількість учасників УПЛ на сезон 2020/2021 буде збільшена до 16.

Тоді в УПЛ одразу виходять перші чотири команди Першої Ліги, а клуб, який став п’ятим гратиме перехідні матчі із дванадцятою командою УПЛ.