​Збірна Німеччини стала першим фіналістом Євро-2019 U21

Світовий футбол 27 Червня, 22:00 991
​Збірна Німеччини стала першим фіналістом Євро-2019 U21 | 19-27
Завершився півфінальний матч молодіжного чемпіонату Європи між збірними Німеччини та Румунії.

Зустріч проходила в Болоньї на стадіоні «Ренато Далль'Ара». Перемогу в грі здобули німці з рахунком 4:2.

Рахунок у матчі на 21-ій хвилині відкрив Надім Амірі. Через п'ять хвилин Георге Пушкаш відновив паритет. На 44-ій хвилині він же, реалізувавши пенальті, вивів румун вперед. На 51-ій хвилині 11-метровий удар був призначений вже на користь німецької команди. Джан Лука Вальдшмідт його впевнено реалізував і зрівняв рахунок. Вирвати перемогу збірній Німеччини вдалося на 90-й хвилині - Вальдшмідт оформив дубль. На 90+4-й хвилині Амірі встановив остаточний рахунок матчу. Гру румунська команда завершувала в меншості - з поля на 90+2-ій хвилині був видалений Олександру Пашкану.

В іншому півфіналі зустрінуться збірні Іспанії та Франції.