Світовий футбол 29 Червня, 10:49 977
​Збірна Чилі, слідом за Аргентиною та Бразилією, стала третім півфіналістом Кубку Америки | 19-27
У Сан-Паулу на стадіоні «Арена Сан-Паулу — Корінтіанс» відбувся третій матч 1/4 фіналу Кубка Америки — 2019 між збірними Колумбії та Чилі.

Зустріч обслуговував аргентинський арбітр Нестор Пітана. Гра завершилася перемогою чилійців по пенальті.

Основний час закінчився внічию 0:0. У кожному з таймів після перегляду відеоповтору суддя скасував гол, забитий чилійцями. У першому таймі через офсайд, в який потрапив Алексіс Санчес, скасували гол Чарлеса Арангіса. У другій половині гри не зарахували гол Артуро Відаля, який добив м'яч у ворота після потрапляння його в руку захисника чилійців Гільєрмо Маріпана. У післяматчевій серії пенальті удачливішими виявилися чилійці. Вирішальний пенальті реалізував Алексіс Санчес.

Обігравши Колумбію, національна команда Чилі стала третім півфіналістом Кубка Америки слідом за збірними Бразилії та Аргентини. Наступним суперником чилійців стане переможець пари Уругвай — Перу.

Аргентина - Венесуела: 2:0

Бразилія - Уругвай: 0:0 (4:3) Парагвайський динамівець Дерліс Гонсалес не реалізував 5-ий пенальті своєї команди.