Перші трансфери і тренерські рокіровки - дайджест новин міжсезоння Першої ліги

Футбол України 30 Червня, 13:28 1456
Перші трансфери і тренерські рокіровки - дайджест новин міжсезоння Першої ліги
У Першій лізі вже оформлені перші гучні переходи, також на новому місці обживається ряд тренерів, яким поставили досить амбітні завдання.

Тренерські призначення

Три команди дивізіону вже змінили наставників і вступають в підготовчу до сезону частину з новими керманичами. В «Металісті 1925» відставка Олександра Горяїнова читалася, як і призначення замість нього Андрія Демченко, який навесні працював асистентом головного тренера. Цікава рокіровка сталася і в Волочиську, куди прийшла людина з досвідом роботи в Іспанії, син колишнього головного тренера збірної України, «Дніпра», «Металіста» і «Карпат» Мирона Богдановича Остап Маркевич. Він зайняв місце Андрія Донця, який переведений на адміністративну посаду, а до цього працював в молодіжній команді «Вільярреала» (U-19), з якою брав срібні медалі чемпіонату країни. Ну і як не відзначити прихід на посаду наставника «Миная» колишнього гравця клубу Василя Кобіна. Нульовий тренерський досвід не збентежив керівництво закарпатського клубу, куди важливіше в цій роботі, за словами спортдир Михайла Кополовця, нормальні дружні відносини. Правда осад після відставки Кирила Куренко все ж залишається, як ніяк саме з естонським фахівцем біля керма «Минай» видав відмінну кінцівку сезону і пішов на підвищення. Є серйозні сумніви, що його послідовник протримається на посаді хоча б до Нового року, але почекаємо з висновками вже до офіційних матчів.

Перші трансфери і тренерські рокіровки - дайджест новин міжсезоння Першої ліги - изображение 2

Гучні чутки навколо «Волині»

Серйозну перебудову затіяли в Луцьку, де за мотивами програного стику з «Карпатами» за право підвищення в УПЛ засмутилися всі, в тому числі і футболісти. Дмитро Козьбан, як і ряд менш відомих на теренах країни виконавців, вже покинули розташування «хрестоносців», зате залишилися Денис Кожанов та Младен Бартулович, до яких повинні приєднатися Тарас Михалик і Артем Федецький. Правда для уродженця Волинської області, який минулий сезон провів саме в «Карпатах», вододілом стане старт останньої декади липня, коли він, можливо, буде обраний до Верховної Ради від партії «Слуга народу». Станом на сьогодні гучні трансфери «Волині» лише на стадії чуток, але в разі їх офіційного підтвердження, склад у Тлумака підбереться не тільки сильний, але і з колосальним досвідом.

Синиця мігрував з Харкова до Львова

Винниківський «Рух» є одним з головних порушників спокою в Першій лізі на старті міжсезоння. Леонід Кучук вирішив різати по-живому і відразу розлучився з шістьма гравцями, які або не підходили йому за своїми ігровими якостями (Буй, Лобай), або були орендованими у інших команд (Вербний, Грисьо). Чепелюк та Ляшенко, що належать саме «Руху», вирушили по орендах. Зате ось трансфери «на вхід» почали приємно дивувати вже з перших кроків - до Львова перебрався Олег Синиця, який був одним з тих, хто тягнув на собі «Металіст 1925» в минулому сезоні.

Перші трансфери і тренерські рокіровки - дайджест новин міжсезоння Першої ліги - изображение 3

Новий президент, новий стадіон

У новачка Першої ліги «Черкащини-Академії» очікуються серйозні зміни в структурі клубу. Володимир Лашкул склав повноваження президента і перейшов в статус «почесного», а його місце зайняв Богдан Кравченко. Крім того, «зелено-жовті» з нового сезону виступатимуть в обласному центрі на полі Центрального стадіону з натуральним покриттям. Нагадаємо, що в рамках другої ліги «Черкащина» грала в Білозір'я, де постелена синтетика.