Чому «Динамо» в новому сезоні переможе «Шахтар» в Прем'єр-лізі

Динамо Київ 3 Липня, 10:47 1507
Чому «Динамо» в новому сезоні переможе «Шахтар» в Прем'єр-лізі
В українських команд підготовка до нового сезону виходить на фінішну пряму.

На Depo.Сектор - аргументи, чому в цьому сезоні в київського клубу високі, як ніколи, шанси повернути золоті медалі в столицю України.

Зміна тренера в «Шахтаря». Луїш Каштру хоч і в матчах на зборах здобуває перемоги справно, але потрібно розуміти, що., як і всі, ще потребує адаптації до українських реалій. Тримати в тонусі команду дуже складно, коли посеред тижня доводиться грати з європейськими грандами в Лізі чемпіонів, а через кілька днів їхати на поєдинки з українськими командами, де між футболістами прірва в класі. Перший сезон для наставника потрібен аби вивчити можливості і своєї команди, адже літнє міжсезоння дуже коротке, аби повністю все проаналізувати, і зрозуміти силу суперників на внутрішній арені. Тим часом, «Динамо» тренує Олександр Хацкевич для якого це вже буде третій сезон в команді, і йому часу на розгін не потрібно.

Ротація в складі «гірників». Новий тренер ще визначається зі стартовою одинадцяткою та моделлю гри. В минулому сезоні в окреми матчах в «Шахтаря» були чималі проблеми, які вдалося долати лише завдяки індивідуальній майстерності бразильців. Також ходять слухи, що донецький клуб може втратити Тайсона або ж Ісмаїлі. Будь-який з цих трансферів може стати фатальним для абіцій «гірників» на сезон. В «Динамо» ж серйозних втрат не передбачається. Більше того, команда заздалегідь посилила позиції завдяки Кадірі та Караваєву. Новачки мають час, аби освоїтися в команді. Варто також відзначити, що в киян практично усі відновилися від травм, тож склад перед початком сезону виглядає оптимально на усі сто відсотків.

Емоційна складова. Футболісти «Динамо» дуже злі, адже два роки «Шахтар» залишав їх без трофеїв. Про це лідери київського клубу говорять впродовж усього міжсезоння. Натомість «гірники», ймовірно, дещо «наїлися» перемогами на внутрішній арені. У гравців донецького клубу може накопичитися психологічна втома від однотипного футболу «бий-біжи» у виконанні українських команд. Важливим періодом буде вересень-жовтень, коли і «Динамо», і «Шахтар» гратимуть на три фронти, і футболістам потрібно буде шукати внутрішню мотивацію. І в цьому питанні точно легше буде киянам.

Як би там не було, але перші замальовки до сезону побачимо вже 28 липня, коли принципові суперники зійдуться в Суперкубку України.