«Динамо» - «Ботошані»: стартові склади. ОНЛАЙН

Динамо Київ 4 Липня, 18:20 3611
«Динамо» - «Ботошані»: стартові склади. ОНЛАЙН | 19-27
Пропонуємо стартові склади та онлайн-трансляцію першого контрольного матчу київського «Динамо» на австрійському зборі - проти румунського «Ботошані».

«Динамо»: Бущан, Миколенко, Кенджора, Кадар, Сидорчук (К), Андрієвський, Шапаренко, Де Пена, Кадірі, Караваєв, Соль

Запасні: Бойко, Бурда, Шабанов, Гармаш, Алібеков, Цітаішвілі, Шепелєв, Вербич, Русин

«Ботошані»: Пап, Патаче, Мірон, Чіндріс, Хольцман, Родрігес, Папа, Онженда, Голофка, Ашковскі, Офосу

Текстова трансляція розпочнеться на цій сторінці разом зі стартовим свистком – о 19:00.

Трансляція матчу:

1. Матч розпочався!

3. Ботошані на старті матчу провів атаку, відбулось закидання до штрафного, яке нічим не закінчилось.

12. Кияни перші 10 хвилин провели більш активно, але без гострих моментів.

13. Кутовий заробили кияни.

14. Не дуже вдало розіграли наші корнер, Головка втікав до контратаки, однак Сидорчук зупинив цей випад.

15. Де Пена заробив кутовий.

16. З 30 метрів відбувся удар по воротах Ботошані, однак вище воріт.

21. Помітна різниця в класі, кияни більш спокійно створюють моменти, Ботошані більше від захисту грає.

23. Кадірі зробив довгу передачу на Миколенка, однак трішки засильно. Буде удар від воріт.

24. Пауза в грі. Арбітр дав хвилину командам, щоб випити води.

28. МОМЕНТ! Караваєв лівою пробив у верхній кут, трішки повз ворота пройшов мяч.

29. Сидорчук пробив у руки голкіперу.

33. Ботошані перехопив ініціативу і провів декілька гострих атак, однак до ударів справа не дійшла.

38. Я думаю мало хто очікував феєричну гру, тож досить сумний перший тайм не став сюрпризом.

39. Гостро було у нашому штрафному, однак Миколенко відвів загрозу від воріт.

40. Соль заробив стандарт біля воріт Ботошані.

42. Андрієвський пробив вище воріт.

43. ГОЛ. Самі собі привезли гол, Миколенко у штрафному невдало віддав передачу у гравець Ботошані з декількох метрів розстріляв Бущана.

ВСЕ! Перерва, ми грали краще, але через помилку у захисті саме румуни виграють. 0-1!

46. Другий тайм розпочався!

47. Андрієвський і Шапаренко залишилися, решта гравців у нашому складі наступні: Бойко, Шабанов, Алібеков, Бурда, Гармаш, Шепелєв, Вербич, Цитаїшвілі, Русин.

50. Спокійно розпочався другий тайм. Хацкевич цікаве рішення обрав і поставив Гармаша на правий фланг захисту. Цікаво, що з цього вийде.

51. МОМЕНТ у Ботошані! Гравець румунського клубу пробив з 18 метрів у дальній кут, Бойко у яскравому стрибку рятує команду.

56. Кутовий заробили кияни.

57. Відбулася подача з кута поля, прямо до рук голкіпера.

60. Пауза в грі, надають допомогу гравцю румунського клубу.

64. ГООООООЛ! Назарій Русин обережно головою скинув під удар Вербича, який з восьми метрів переграв голкіпера. 1-1!

71. Останні хвилини команди провели без моментів, кияни володіють ініціативою, але не більше того.

77. Другий тайм приблизно такий ж, як і перший, команди мало створюють моментів, Ботошані досить грамотно захищається.

79. Сидорчук фолить у центрі поля. Пауза в грі невелика, гравець Ботошані потребує допомоги.

84. Активізувались кияни трішки, більш великими силами пішли в атаку.

85. Вербич заробив гострий стандарт біля воріт Ботошані.

86. Невдало кияни розіграли це штрафний, ще й в офсайд Русин забіг.

87. Вербич просто красень зараз, він майже всюда, і в центрі шукає мяч, і на фланзі. Знову заробив штрафний.

ВСЕ! 1-1. Матч завершено!