Світовий футбол 5 Липня, 09:14 584
«Ференцварош» Реброва впевнено здолав бельгійський «Мускрон» у контрольному матчі | 19-27
«Ференцварош» Реброва з Харатіним, Ігнатенком і Зубковим у складі переграв «Мускрон» (2:0).

Товариські матчі

Ференцварош – Мускрон – 2:0

Голи: Прішкін, 82, Шкварка, 90+2

Ференцварош Реброва впевнено переграв Мускрон у контрольному матчі. Перший тайм пройшов без голів, а в другому угорці відкрили рахунок аж на 82-й хвилині завдяки забитому м'ячу Прішкіна. А вже у компенсований час Шкварка поставив крапку в матчі, подвоївши перевагу Ференцвароша.

Відзначимо, що Зубков провів увесь матч на полі у складі угорців, і мав нагоду відзначитись голом, Харатін відіграв 68 хвилин, а Ігнатенко був замінений на 83-й хвилині.