Данченко: «В мене ще є надія, що в майбутньому у збірну можна буде пробитися з російського чемпіонату»
Світовий футбол 450 5 Липня, 09:58

Футболіст «Рубіна» розповів про своє майбутнє у збірній України та про надії на нового президента.

— Я розумів, яку реакцію викличе мій переїзд у російський чемпіонат. Але суспільна думка мене не цікавить. Російський чемпіонат сильніший за український. Якщо хочеш прогресувати — краще грати тут. Якщо такий відомий футболіст як Ярослав Ракицький наважився переїхати, то чому я мав відмовлятися?

Дорога в збірну України тепер і для мене закрита. Але ніколи не знаєш, що тебе чекає попереду. Не здивуюся, якщо за рік, або навіть раніше, відбудеться примирення Росії та України. Гадаю, Володимир Зеленський налагодить відносини з Росією. Він молодий, у нього є амбіції, народ за нього. Особисто я покладаю надії на нового президента. А ще на те, що між нашими країнами встановляться добросусідські відносини. В мене ще є надія, що в майбутньому у збірну можна буде пробитися з російського чемпіонату. Ну як, наприклад, можна не викликати Яріка Ракицького? Це все політика. Такий футболіст точно би знадобився національній команді.
Чи став Шевченко заручником політичної ситуації? Це його треба питати. Гадаю, що ніякого тиску “згори” він не відчуває. Просто сам розуміє, що викликати гравця з РПЛ означає спровокувати скандал.

Як на мій переїзд відреагувала преса? Писали всіляку гидоту. Дехто підтримував, а інші — гнобили. Але мені байдуже, що там говорять.
Моя думка — Росія та Україна повинні жити дружньо. І разом розвиватися у футбольному плані. Український чемпіонат ще декілька років тому був на хорошому рівні. Сподіваюся, він у найближчі роки підтягнеться до російського.
Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100