Рангнік: «Під час спарингу проти легендарного «Динамо» Лобановського здалося, що у них в команді 13 або 14 гравців»

Динамо Київ 5 Липня, 11:11 1391
Рангнік: «Під час спарингу проти легендарного «Динамо» Лобановського здалося, що у них в команді 13 або 14 гравців»
Німецький тренер згадує товариський матч зі столичною командою.

У великому інтерв'ю виданню Coaches Voice Ральф Рангнік, який, на даний момент, перебуває без клубу, розповів про зустріч із динамівцями Лобановського. До слова, німець був одним із претендентів на пост наставника «Челсі».

«Не було книг, ніяких вправ – не було навіть словникового запасу для опису того, що відбувалося на полі. Тоді я був граючим тренером у клубі шостого дивізіону «Вікторія Бакнанг», недалеко від Штутгарта. Ми були так собі, але нам дуже пощастило – холодним лютневим днем 1983 року ми зустріли генія.
Київське «Динамо», команда легендарного Валерія Лобановського, була на зборах у сусідньому тренувальному центрі та шукала нескладного суперника для товариського матчу. Поєдинок почався, але через кілька хвилин, коли м'яч вийшов за бокову лінію, мені довелося зупинитися та перерахувати їх гравців. Щось було не так. Мені здалося, що в їхній команді було 13 або 14 футболістів.
«Я й раніше грав проти топ-команд – ми, звичайно ж, завжди програвали, але вони хоча б іноді давали перепочинок. Кияни були першою командою, з якою я коли-небудь стикався, пресинг якої був систематичним. Це було моє футбольне прозріння. Я просто зрозумів, що є інший спосіб грати в футбол».