Футбол України 6 Липня, 19:37 817
М’яч Романа Яремчука за «Гент» та результативний дебют Едуарда Соболя в «Брюгге» | 19-27
Сьогодні одразу два бельгійські клуби, де виступають футболісти збірної України, «Гент» та «Брюгге», провели контрольні поєдинки в рамках підготовки до сезону-2019/2020.

У стартовому складі «Гента» на гру проти грецького «Аріса» вийшли відразу двоє наших виконавців — Ігор Пластун та Роман Безус. Захисник відіграв до 75-ї хвилини, а півзахисник — до 60-ї.

На 75-й хвилині на поле вийшов нападник нашої національної команди Роман Яремчук — і вже на 79-й хвилині відзначився м’ячем, забитим із пенальті. У підсумку поєдинок закінчився перемогою «Гента» з рахунком 3:0.

Наступний контрольний матч «Гент» проведе 13 липня проти земляків із «Сент-Трюйдена».

«Брюгге» Едуарда Соболя зустрічався з нідерландським АЗ і зазнав прикрої поразки — 2:5. Захисник збірної України Едуард Соболь дебютував у складі бельгійської команди та відзначився результативною передачею.

Наступний контрольний поєдинок «Брюгге» проведе 12 липня проти хорватської «Локомотиви».