Олександр Головко: «Покупка Караваєва - це великий плюс для киян»

Футбол України 8 Липня, 10:33 1031
Олександр Головко: «Покупка Караваєва - це великий плюс для киян» | 19-27
Колишній захисник «Динамо» і збірної України Олександр Головко вважає, що зміни в регламенті допоможуть посилити інтригу в чемпіонаті.

– Чи є передумови для того, що майбутній чемпіонат буде більш конкурентоспроможним, ніж попередній?

– Я не відкрию нічого нового, якщо скажу, що два наших гранди, Динамо і Шахтар, як завжди будуть боротися за всі трофеї. Поки не знаю, наскільки може вплинути на гірників зміна головного тренера, але якість футболістів, наявних у розпорядженні Луїша Каштру, дозволяє припустити, що «Шахтар» як мінімум залишиться на своєму рівні.

Що стосується Динамо, то покупка Олександра Караваєва - це великий плюс для киян. А взагалі показовими можуть стати кілька перших турів. Тільки після них можна буде говорити щось більш-менш конкретне.

Для інших команд дуже важлива стабільність, а головний критерій в цьому питанні — фінансовий, тоді можна обзавестися якісними футболістами. Цією стабільністю зараз може похвалитися Олександрія. Дай бог, щоб у Віктора Скрипника все вийшло в Зорі, але йому буде непросто, адже для нього це перший тренерський сезон в Україні. А взагалі практично всі команди, за винятком, напевно, тільки колективів, що увійшли в Прем'єр-лігу, постараються боротися за потрапляння в єврокубки.

– Зміни в регламенті посилять інтригу?

– Безумовно, хочеш не хочеш, але друга частина чемпіонату буде порівнянна ледь не з кубковими баталіями. Одним не можна буде розслабитися в першій шістці, а інші, будучи в другій шістці, отримають шанс претендувати на потрапляння в Лігу Європи. І боротьба за виживання теж дасть свою інтригу.

– Хто може стати командою-відкриттям?

– На мій погляд, це Дніпро-1, враховуючи те, як розвивається команда. Я не кажу про якісь високі місця в турнірній таблиці, але насолити будь-якому супернику Дмитро Михайленко зі своїми підопічними зможе, якщо проаналізувати склад, з яким колектив увійде в сезон.