Селезньов, Хачеріді та Федецький : Чим займається грізне тріо, яке не може знайти команду

Футбол України 8 Липня, 20:21 907
Селезньов, Хачеріді та Федецький : Чим займається грізне тріо, яке не може знайти команду
Саме підійшла гаряча пора трансферів. Цікаво, що кілька досвідчених українських футболістів, які донедавна становили грізну силу, зараз просто не можуть знайти команди.

На Depo.Сектор топ-3 українських футболісти, які досі не можуть працевлаштуватися.

Форвард Євген Селезньов: Останні півроку футболіст провів в іспанській «Малазі». Угода була розірвана за обопільною згодою сторін. 33-річний українець не бажав залишатися в клубі, бо отримував мало ігрової практики. Футболіст не відзначився результативними діями в 12 зустрічах. Зараз Євген Селезньов на трансферному ринку коштує тепер менш ніж 500 тисяч євро. Сам форвард, здається, не надто і переймається своїм майбутнім. З дружиною і друзями відпочиває в Туреччині.

Захисник Євген Хачеріді: Колишній гравець «Динамо» Євген Хачеріді, який цього літа покинув ПАОК, готується до нового сезону в Києві. Лунало чимало слухів, що футболіст перейде або ж в «Шахтар», або ж іноземний клуб… Як би там не було, але минула половина міжсезоння, а Хачеріді і далі сам тренується. Хоч і футболіст не проявив себе в грецькому ПАОКу, але є ще доволі недешевим (1,75 млн євро) і з високою зарплатою, а це, мабуть, і є головною перешкодою для переходу.

Захисник Артем Федецький: Наприкінці сезону лунало чимало чуток про те, яку надалі роль футболіст займатиме в «Карпатах». Були варіанти і футболістом, і граючим тренером, і менеджером… Але рішення Федецького здивувало усіх. Він вирішив підтримати політичну силу чинного президента України Володимира Зеленського. Від «Слуги народу» «карпатівець» балотується у мажоритарному окрузі №118. Можемо ж лише припускати, що не від хороших футбольних перспектив Федецький завершив кар'єру і пішов в політику...