Зокрема, за його словами, зараз розглядаються такі варіанти: збільшити кількість клубів УПЛ до 14-ти в сезоні-2020/2021 і до 16-ти — у сезоні-2021/2022 або зберегти наявну кількість клубів-учасників УПЛ у сезоні-2020/2021 і збільшити її одразу до 16-ти в сезоні-2021/2022. Від того, що буде обрано, залежатиме й можливий формат чемпіонату — тут, у свою чергу, також є кілька варіантів.
«Усі варіанти заслуговують на увагу й мають свої переваги. Це саме стосується й можливого формату пониження й підвищення команд у класі. Найближчим часом ми сподіваємося почути думку клубів щодо озвучених пропозицій, але остаточне рішення ухвалить Виконавчий комітет УАФ», — зазначив Олег Протасов.
У свою чергу виконавчий директор УПЛ Євген Дикий акцентував увагу на важливості затвердження нового формату змагань УПЛ, що означатиме й відповідні зміни в ПФЛ та аматорському футболі, заздалегідь.
«Клубам першої ліги, які хочуть потрапити до УПЛ, наприклад, потрібно вже зараз розуміти, яким буде формат змагань в УПЛ у наступному сезоні, і готуватися до цих змін. Таким чином, у клубів буде достатньо часу, близько року, на підготовку інфраструктури й виконання інших вимог для отримання атестату».
На оперативному вирішенні питання наполягає й президент ПФЛ Сергій Макаров.
«Це прохання всіх клубів — визначитися з новим форматом змагань до початку сезону, щоб було розуміння того, за що вони будуть змагатися. Рішення потрібно ухвалити якомога раніше», — наголосив Макаров.
При цьому президент ПФЛ відзначив, що перехідний формат, який пропонує збільшення кількості учасників УПЛ до 14-ти клубів у наступному сезоні, на його думку, є оптимальним.
Переходь за посиланням та донать нашим захисникам!