Микита Бурда: «Матч з «Олімпіакосом» був наближеним до офіційного»

Динамо Київ 9 Липня, 10:54 760
Микита Бурда: «Матч з «Олімпіакосом» був наближеним до офіційного» Фото: fcdynamo.kiev.ua
Захисник «Динамо» Микита Бурда прокоментував поєдинок з грецьким «Олімпіакосом», а також розповів про підготовку до нового сезону.

- «Олімпіакос» - досить серйозний суперник, ми з ними нещодавно грали в Лізі Європи. Розкажи про свої враження?

- Вважаю, що це був хороший матч. Для греків це остання гра перед початком сезону. Ми також готуємося за своїм планом. Звичайно, було багато помилок невиправданих. Але ми тільки починаємо форму набирати. Думаю, з кожним матчем і тренуванням будемо покращувати свою гру. До початку сезону підійдемо повністю готовими.

- Якщо згадувати поєдинки Ліги Європи з греками, то сьогодні боротьба і емоції відрізняються від тих, що були кілька місяців тому?

- Звичайно, відрізняються, адже це була Ліга Європи. Але якщо говорити про товариський поєдинок, то він був наближений до офіційного. І суперник хорошого рівня, і погода сприятлива була. Налаштовувалися на перемогу і провели хорошу гру.

- Уже екватор зборів. Як відчуття?

- Все в порядку, все йде за планом. Перші дні, звичайно, було важкувато. Зараз вже і навантаження трохи спали, і ми втягуємося в робочий режим.

- Як проходить комунікація з новачком Кадірі і як з ним грати?

- Все в порядку. Ми до нього звикаємо, він - до нас. Добре, що він приїхав на збори. Думаю, до початку сезону знайдемо спільну мову і взаєморозуміння на полі. Особливості взаємодії з ним? Кожен футболіст - індивідуальність.

- Як налаштовуєте себе на тренування? Відомо, що на зборах футболістам досить важко психологічно в цей період.

- Зазвичай налаштовуємося. Це частина нашої роботи. Так, це непростий час, футболісти цей період не люблять. Але без зборів фундаменту не буде, сезон буде важко грати. Тому, всі з розумінням ставляться і намагаються виконувати всю роботу.

- У команді достатньо дружня атмосфера. Це допомагає?

- Звичайно, і настрій хороший, і хлопці жартують. Тому важкі моменти, тренування, переносяться краще.

- Відомо, що трохи змінилися правила футболу. Як гравцям такі нововведення?

- Нормально. Намагаємося використовувати їх у своїх корисних цілях. Якраз тренувальні збори допоможуть випробувати всі зміни. На першій грі, можливо, були труднощі. Зазвичай за штрафним розігрували м'яч, а зараз у штрафному можна.