«Динамо» розгромило «Цирль» в товариському матчі

Динамо Київ 9 Липня, 20:53 3368
«Динамо» розгромило «Цирль» в товариському матчі | 19-27
Київські динамівці забили у ворота суперника п'ять голів без відповіді.

З перших хвилин кияни взяи гру під своій контроль і могли відзначитися вже на третій хвилині, але удар головою Попова після навісу прийшовся в перекладину. Лише на 23-ій хвилині «біло-сині» втілили перевагу в забитий м'яч - після навісу з кутового від Андрієвського відзначився Бєсєдін.

Через 10 хвилин Буяльський дальнім ударом зробив рахунок 2:0 на користь «Динамо». Ще через 5 хвилин після прострілу Цитаішвілі відзначився Де Пена - 3:0.

Варто відзначити, що на 32-ій хвилині Дуелунд зіштовхнувся з суперником в центрі поля і був замінений на Де Пену. Про ступінь складності пошкодження дізнаємось найближчим часом.

Другий тайм пройшов в дусі першого: кияни контролювали гру і також реалізували свою перевагу. Тільки в цьому таймі - двічі.

На 65-ій хвилині Шапаренко переграв голкіпера і забив четвертий гол.

Крапку в матчі поставив 83-ій хвилині Піварич.Йосип ударом з лівого флангу поклав м'яч у ближній кут. 5:0

Відзначимо, що свій наступний матч кияни зіграють з англійським «Брентфордом». Зустріч відбудеться в суботу, 13 липня о 13:00 за київським часом. На наступний день кияни зіграють зі «Швацом» і після цієї гри команда Олександра Хацкевича відправиться до столиці України.

«Динамо»: Кучерук (Нещерет - 46), Попов, Шабанов (Піварич - 56), Сидорчук (К), Буяльський, Алібеков (Русин - 46), Цитаішвілі, Дуелунд (Де Пена - 31), Андрієвський, Шапаренко, Бєсєдін.

«Цирль» (стартовий склад): Меішбергер, Мюхтгалер, Обертфорхер, Ледергербер, Галович, Берглес, Лехрстер, Лаунер, Рюєтц, Плунсер (К), Абфалтерер.

Голи: Бесєдін (23), Буяльський (32), Де Пена (37), Шапаренко (65), Піварич (83)