​Арбітр: «Я не втрачав контроль над матчем Бразилія — Аргентина»

Світовий футбол 9 Липня, 21:47 622
​Арбітр: «Я не втрачав контроль над матчем Бразилія — Аргентина» | 19-27
Головний суддя півфінального матчу Кубка Америки між збірними Бразилії та Аргентини (0:2) Родді Самбрано Ольмедо прокоментував свою роботу на грі.

Нагадаємо, що після матчу аргентинська сторона, в тому числі і Ліонель Мессі, висловили обурення деякими рішеннями судді. Зокрема, Аргентина наполягала, що у ворота збірної Бразилії слід було призначити два пенальті за порушення на Серхіо Агуеро і Ніколасу Отаменді.

«VAR переглянув інцидент з Отаменді і вирішив, що там 50 на 50. Вони не покликали мене подивитися цей епізод. Зараз я кажу, що VAR міг би мені дати сповіщення.

Слова Мессі? У мене ніколи не було проблем з ним, я був здивований його коментарями. Коли аргентинські гравці сказали, що я нервую, вони мали на увазі той факт, що я був роздратований, тому що завжди серйозний, коли працюю.

Матч закінчився добре, я ніколи не втрачав контроль над грою. Не знаю, яку оцінку отримав за цю гру, ми дізнаємося це пізніше, але я дуже спокійний про свій виступ», - сказав Самбрано в ефірі Radio Super K-800.