Юні динамівці потренувалися та відпочили у літньому таборі в Болгарії

Футбол України 10 Липня, 14:44 718
Юні динамівці потренувалися та відпочили у літньому таборі в Болгарії
​У липні 2018 року Футбольний клуб «Динамік Київ» (президент Радченко Валерій Валерійович), за підтримки Футбольного клубу «Динамо Київ» та ДЮФШ «Динамо» (директор Іщенко Олександр Олексійович) та разом з громадською організацією Товариство підтримки талантів «Зірка» вперше провели літній дитячий футбольно-оздоровчий табір у місті Обзор (Болгарія).

Минулого року у таборі тренувалися та відпочивали більше 45 юних футболістів з різних куточків нашої країни від сходу до заходу.

У червні-липні 2019 року футбольний табір «Динамік» протягом двох змін відкрив свої двері для більше ніж 100 дітей з різних міст нашої країни: Києва, Житомира, Харкова, Вінниці, Ужгорода, Донецька та Львова.

Основною метою футбольно-оздоровчого табору є організація щоденного професійного тренування дітей віком від 5 до 14 років тренерами ДЮФШ «Динамо», що дає потенційне право подальшого навчання у клубній академії. Сприятливі кліматичні умови добре впливають на оздоровлення та розвиток юних футболістів, вони купаються у Чорному морі, беруть активну участь у походах у гори зі спортивним орієнтуванням, футбольними квестами. Крім того, завдяки продуманій програмі, командним іграм та роботі з дитячим психологом діти адаптуються до самостійного перебування у таборі, розвиваються духовно та інтелектуально.

Незабутнє враження на юних футболістів справляють урочисті паради на честь відкриття та закриття табору, що відбуваються за підтримки партнера табору в Болгарії ГО «Зірка». Сильне підняття патріотичного духу та позитивні емоції відчувають діти під час проходу центральними вулицями міста Обзор з прапорами України та ФК «Динамо» під футбольні гімни Збірної України та клубу. На згадку всі учасники літнього футбольного табору отримують пам’ятні дипломи, медалі за проходження підготовки та активну участь у тренувальному процесі.

Завдяки довірі та підтримці батьків юних футболістів табір з кожним роком набуває популярності та розвивається у нових напрямках. Високий рівень медичного забезпечення та обслуговування гравців та батьків юних футболістів дозволяє створювати якісне тренувально-оздоровче середовище.

Юридичний супровід батьків та юних спортсменів в підготовці документів на виїзд до табору дозволяє повністю здійснювати поїздку дитини в правовому полі та виключити неприємні моменти під час перетину кордонів дітьми та батьками.

Організатори та партнери футбольно-оздоровчого табору запрошують юних футболістів з усієї України прийняти участь та приєднатися в липні 2020 року до ідеї та філософії становлення юних футболістів задля підтримання та підняття розвитку вітчизняного дитячого футболу. До нових зустрічей в Болгарії!