Джулай коментуватиме АПЛ на Setanta, канал увійде в пакети кабельних операторів

Динамо Київ 10 Липня, 19:32 1966
Джулай коментуватиме АПЛ на Setanta, канал увійде в пакети кабельних операторів
Ірландський канал Setanta, який 1 серпня запуститься в Україні, стане частиною пакетів кабельних операторів.

Керівниця каналу Setanta Sports в Україні Марія Лисенко розповіла про деякі нюанси мовлення каналу в Україні.

«Мовлення буде частково україномовним. Для України ми будемо робити мікс на окремій звуковій доріжці. Прем'єр-ліга Англії і Кубок Англії будуть виходити з коментуванням українською мовою. Також на українському ми плануємо коментувати матчі з інших турнірів за участю українських гравців.

Наприклад, в минулому сезоні в NBA у нас було два гравця, якщо вони залишаться, то матчі з їх участю будуть українською. У нас є прекрасний молодий гравець в прем'єр-лізі Шотландії (Швед - прим.), І матчі за участю «Селтіка» також будуть українською мовою. Решта трансляції будуть російською.

Влітку минулого року ми перевезли частину продакшена з Дубліна до Києва і створили «віддалену коментаторських кабіну», яка працює в Києві вже рік. І наші коментатори для Євразії російською мовою коментують трансляції з Києва.

Рада повідомити, що Дмитро Джулай приєднається до команди «Сетанта Спорт Україна», він буде коментувати прем'єр-лігу Англії і Кубок Англії на українській.

Також наші глядачі почують прекрасних коментаторів, з якими ми працюємо по Євразії, - Олексія Іванова, Юрія Кириченка, Вадима Плачинду, В'ячеслава Поночевного, Ігоря Бойка і Володимира Клапана», - сказала Лисенко.
«Setanta Sports – класичний платний канал, але це не канал, за підписку на який глядачі окремо будуть платити. У перші роки ми виходимо на ринок, щоб отримати максимально широку дистрибуцію.

Хочемо увійти в базові та розширені пакети аналогових кабельних операторів. Це не буде продаж підписки окремо до нашого каналу.

Я не розумію, звідки могла взятися інформація про стратегію дистрибуції через ОТТ і IPTV провайдерів. Можу припустити, що такий висновок зробили журналісти тільки тому, що для включення в пакети ОТТ не потрібен дозвіл Нацради.

Але насправді, якщо буде дозвіл Нацради, ми увійдемо на всі можливі платформи: кабель, IPTV, DTH», – сказала керівник каналу в Україні Марія Лисенко Detector Media.