13/07/2019 20:40 195

Букмекери приймають ставки на перехід УПЛ до формату «весна-осінь»

Букмекери запропонували варіанти нововведень, які можуть очікувати УПЛ вже до 2021 року. Одне з них – перехід Прем’єр-ліги на систему «весна-осінь». Проте аналітики низько оцінили шанси таких радикальних змін.

За оцінкою букмекерської компанії Favbet, за найближчі два роки українська Прем’єр-ліга не перейде до системи «весна-осінь». Зробити ставку на таку подію до 2021 року можна з коефіцієнтом 25,00, що дорівнює ймовірності в 4%.

Зазвичай сезон УПЛ починається в середині липня і закінчується в середині травня. Зимова перерва триває близько 3 місяців (з початку грудня до початку березня). Таким чином зимова перерва значно довша, ніж інтервал між сезонами. Така організація чемпіонату пояснюється кліматичними умовами.

Нагадаємо, що в українському футбольному середовищі кілька років тому почалась дискусія про перехід на календар чемпіонату «весна-осінь». Тему для обговорення запропонував директор департаменту київського «Динамо» з роботи зі ЗМІ Микола Несенюк. Аргумент – буцімто клімат України більше підходить під цей формат. В той же час уся Європа за винятком Скандинавії і Білорусі грає з осені по весну. Формат «осінь-весна» базовий для світового футбольного календаря. Вочевидь, у нинішній ситуації лише серйозна зміна клімату здатна вплинути на перегляд даного питання.

Читайте першими новини про світовий футбол на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше