Три докази того, що Хацкевич готується до відставки в «Динамо»

Динамо Київ 16 Липня, 20:59 8512
Три докази того, що Хацкевич готується до відставки в «Динамо» | 19-27
«Динамо» переходить на фінішну пряму в підготовці до нового сезону.

Depo.Сектор наводить аргументи того, що головний тренер киян Олександр Хацкевич не відчуває довіри керівництва і починає готуватися до відставки.

Дивні заяви: Олександр Хацкевич починає однозначно вказувати на погану трансферну діяльність керівництва клубу. Після зборів в Австрії тренер заявив, що команда потребує конкуренції в нападі. Зараз з форвардів в «Динамо» - Назарій Русин, Артем Бєсєдін та Фран Соль. На Владислава Супрягу наставник не розраховував одразу і відправив в оренду в «Дніпро-1». Напередодні з'явились чутки і про те, що Русина кияни віддадуть в оренду «Карпатам». З одного боку нарікання Хацкевича зрозуміле. Але в попередні роки він не наважувався висувати претензії до трансферної політики, а чемно зціпивши зуби боровся на футбольному полі. Вочевидь, тренер добре розуміє, що цього разу працюватиме до першої серйозної помилки і такими заявами перекидає відповідальність за ймовірний негативний результат.

Тренер перестав працювати на перспективу: Частина динамівців, які феєрично виступили на чемпіонаті світу, вирушили по орендах в інші клуби. Хацкевичу набридло виховувати молодь, яка постійно робить одні і ті ж помилки. Це також може свідчити, що часу аби показати результат в наставника небагато, а тому треба покладатися на перевірених футболістів. Мабуть, тому так сильно переживав Олександр Хацкевич через мікротравму Циганкова і обіцяв форсувати його підготовку до сезону.

Курс на Суперкубок та Лігу чемпіонів: Невдачі в прямому протистоянні з «Шахтарем» в Суперкубку та в кваліфікації Ліги чемпіонів можуть поставити хрест на кар'єрі Хацкевича в клубі. Це розуміє і сам наставник. Від цього і нервозність та нетерплячка в заявах та рішеннях. Якщо раніше тренер мирився з бразильськими легіонерами, які не вписувалися в його ігрову концепцію, то тепер Сідклей навіть на тренувальний збір не поїхав. Вже зараз стає зрозуміло, що Хацкевич викристалізує 15 футболістів і зробить ставку на перші два місяці сезону, а далі ймовірно діятиме по ситуації. Так би мовити, дожити б до вересня, а там побачимо...