Руслан Маліновський: «Аталанта» - крок вперед для мене, це топ-команда в Італії»

Футбол України 16 Липня, 21:54 812
Руслан Маліновський: «Аталанта» - крок вперед для мене, це топ-команда в Італії» | 19-27
Український півзахисник прокоментував свій перехід до «Аталанти».
«Я дуже щасливий перейти в цей клуб із дивовижними уболівальниками. «Аталанта» провела відмінний сезон, а я постараюся допомогти команді стати кращою в наступному. Сподіваюся, все буде добре.

Думаю, що для мене це крок вперед. Можу сказати, що «Аталанта» - це топ-команда в Італії на сьогоднішній день. Вони довели це в минулому сезоні. Думаю, ми зможемо досягти хороших результатів у сезоні 2019/20.

Бергамо - дуже гарне місто. У клубу прекрасна база, де є все для тренувань, вдосконалення і відновлення. Я хочу продемонструвати свої найкращі якості, щоб команда добилася позитивного результату.

Я люблю швидкий футбол, тому вибрав «Аталанту», яка грає в комбінаційний футбол з швидким просуванням м'яча. Тут інтенсивний футбол, з хорошим пресингом. Моя філософія сходиться з філософією клубу.

Багато людей кажуть, що Джан П'єро Гасперіні - великий тренер. Я хочу з ним зустрітися і переговорити. Андрій Шевченко і його італійські помічники в збірній України розповідали мені про нього. Він великий тренер, з ним можна робити кроки вперед, як і з командою.

Я хочу зайняти з «Аталантою» якомога вище місце в турнірній таблиці Серії А, пройти груповий етап ЛЧ і виграти Кубок країни. Хочу грати повні матчі і допомагати команді. Буду наполегливо працювати кожен день, щоб робити команду кращою», - розповів Маліновський у коментарі клубній прес-службі «Аталанти».