Організатор фестивалю UPark: «Динамо» орендувало стадіон на 70 років. Поки він не зруйнується, там нічого не буде»

Динамо Київ 17 Липня, 21:13 2446
Організатор фестивалю UPark: «Динамо» орендувало стадіон на 70 років. Поки він не зруйнується, там нічого не буде» | 19-27
Організатор UPark Микола Ісідоров не приховує свого розчарування менеджментом стадіону «Динамо», де у 2018 році влаштовував фестиваль.

«Я вважаю, що стадіон «Динамо» – дуже гарна локація. НСК усе-таки надто великий, він під великих хедлайнерів. Страшний сон для будь-якого промоутера – побачити великий майданчик порожнім. Ти витратив багато грошей, а люди не прийшли.

«Динамо» ж маленький – там дерева і затишок. Але ми ж знаємо про його керівництво – директор стадіону починає розмову зі мною з крику. Я заходжу в кабінет, а там літній радянський функціонер верещить: «Шоу твоє нас не цікавить». А майданчик же державний, просто в оренді. Потім починається – гримерок немає, інтернету немає, усе треба завозити.

Цього разу ми написали їм листа з проханням надати майданчик – два місяці нам ніхто не відповідав. І це компанії, яка у них цілий фестиваль зробила. Я заїхав до директора, а він сказав: «Як буде рішення, вам дадуть відповідь». Вони взагалі не в темі, їм не потрібні там концерти. Вони орендували «Динамо» на 70 років, і, поки стадіон не зруйнується, там нічого не буде.

Я вже мовчу про співробітників стадіону під час фестивалю. Вони на даху офісного приміщення зробили собі приватний майданчик.

Поки що я намагатимусь утримуватися від цієї локації. Може, пани Суркіси й замисляться, що локацію можна розвивати не лише як спортивну. Місце там чудове, але з менеджментом складно. Коли ти береш на себе фінансові ризики, ризики щодо артистів тощо, а тут ще й додається ризик неадекватної поведінки менеджменту локації – це вже занадто.

Майданчики в нашій країні – це сумна історія. Добре, що все-таки добудували НСК «Олімпійський». Тому що без нього ні Imagine Dragons, ні RHCP, ні Madonna сюди б не приїхали. Це сучасний майданчик з адекватним керівництвом, яке розуміє, що таке сучасна музика, що цей простір не може бути без концертів. А що на «Динамо» відбувається? Посеред міста порожня локація», - розповів Ісідоров в інтерв'ю The Village.