Жуліо Сезар: «Коли став головним тренером «Олімпіка», згадав матч проти «Динамо» в 1999-му»

Футбол України 18 Липня, 15:56 978
Жуліо Сезар: «Коли став головним тренером «Олімпіка», згадав матч проти «Динамо» в 1999-му» | 19-27
Наставник «Олімпіка» поділився спогадами про матчі з «Динамо».

Новий головний тренер «Олімпіка», переможець Ліги чемпіонів 2000 року в складі «Реала» Жуліо Сезар розповів про свою кар'єру гравця, і не тільки.

«Звичайно, перемога в Лізі чемпіонів у складі «Реала» у 2000 році - найбільш яскрава сторінка в моїй ігровій кар'єрі. На жаль, я не грав в паризькому фіналі, але прекрасно пам'ятаю той матч. Після того, як став головним тренером» Олімпіка», згадав ще один матч з того сезону: в Києві ми виграли у «Динамо» з рахунком 2:1, але тоді було дуже холодно.

Я спокійна людина, хоча бути беземоційним в футболі неможливо, але лаятися на футбольному полі або на тренерському містку я собі не дозволяю. Хочу, щоб у «Олімпіка» був той стиль, який мені подобається. Команда повинна тримати м'яч, а не грати бий-біжи, швидко виходити з оборони за рахунок короткого пасу і кожну атаку завершувати ударом по воротах.

У вільний час я люблю рибалку, але займаюся цим не заради риби. Це допомагає мені працювати над терпінням. Для мене це своєрідна йога. Що стосується моїх татуювань, то це імена батьків і дітей. У мене дві дочки і син. Вони живуть зі своєю матір'ю в Мадриді», - розповів Жуліо Сезар.

Додамо, що Жуліо Сезар став головним тренером «Олімпіка» на початку липня, підписавши з клубом контракт на 2,5 року.