​Лемпард: «Задоволений самовіддачею і рівнем готовності футболістів»

Світовий футбол 19 Липня, 21:01 466
​Лемпард: «Задоволений самовіддачею і рівнем готовності футболістів»
​Лондонський «Челсі» сьогодні провів зустріч з японським «Кавасакі Фронтале», яка завершилася мінімальною поразкою англійської команди. Підводячи підсумки третього матчу передсезонки, Френк Лемпард особливо відзначив самовіддачу команди і рівень її фізичної готовності.

«Безумовно, ми хочемо перемагати, як би не складалися обставини, — цитує тренера сайт «Челсі». - Тим не менш, ми почали підготовку всього 10 днів тому і лише недавно прибули до Японії, що створює додаткові труднощі з точки зору фізики.

Саме тому я задоволений самовіддачею і рівнем готовності футболістів. У таких непростих умовах вони зробили все можливе і показали хорошу гру. Я бачу прагнення працювати на максимумі з їхнього боку.

Ми поступово набираємо фізичну форму і підвищуємо рівень готовності. Це нормальні речі в період передсезонної підготовки. Сьогодні ми не були настільки переконливі в завершальній стадії, але це прийде з часом. Ми будемо продовжувати працювати над деталями.

Зараз ми не так добре діємо з м'ячем, як хотілося б, але ми будемо працювати. Аналогічним чином йде ситуація перед воротами суперника. Нам не вистачає гостроти в завершальній стадії, але це обов'язково прийде, і я не переживаю на цей рахунок. В цілому я задоволений сьогоднішньою грою».