​Олександр Зінченко не зміг поповнити свою трофейну кімнату ще одним кубком

Світовий футбол 20 Липня, 16:54 869
​Олександр Зінченко не зміг поповнити свою трофейну кімнату ще одним кубком  | 19-27
Український футболіст вийшов у стартовому складі «Мансіті» та провів на полі трохи більше години ігрового часу.

Як і очікувалося багатьма, фінальний матч «Premier League Asia Trophy» «Манчестер Сіті» — «Вулверхемптон» вийшов досить важким для фаворита.

Півзахисник збірної України Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі Городян на звичній для себе клубній позиції лівого захисника.

На полі шанхайського стадіону Хункоу наш хлопець провів 62 хвилини, після чого був замінений на Анхеліньо.

Сама гра проходила з перевагою команди Хосепа Гвардіоли, яка зусиллями Рахіма Стерлінга ще в першому таймі не змогла реалізувати пенальті.

Основний час зустрічі завершився сухими нулями. А в серії післяматчевих 11-метрових футболісти «Вулверхемптона» виявилися холоднокровнішими за опонентів - 3:2.

Свій наступний контрольний поєдинок «Мансіті» проведе в Гонконзі 24 липня. Суперник - місцевий «Кітчі» ФК.