Луїш Каштру: «До Суперкубка ще тиждень, намагатимемося вирішити деякі проблеми»

Динамо Київ 20 Липня, 22:46 1499
Луїш Каштру: «До Суперкубка ще тиждень, намагатимемося вирішити деякі проблеми»
Головний тренер «Шахтаря» Луїш Каштру – щодо останнього контрольного матчу перед зустріччю з «Динамо».

– Чудовий другий тайм. Був якісний футбол: ми все контролювали, відмінно виявили себе в обороні, не давали шансів суперникові й самі створили кілька гольових моментів. Деяких не реалізували, однак забили три естетичні м’ячі. А в першому таймі були нестабільними, трохи розділяли гру, часом швидко втрачали м’яч, унаслідок чого «Олімпік» здійснив низку контратак. Не повинні такого дозволяти. По перерві почувалися значно комфортніше, і гра загалом мені сподобалась.

– До Суперкубка лишається тиждень. Матч з «Олімпіком» був останньою репетицією?
– Так, але ми також цінуємо кожне тренування. Роботи ще багато. До Суперкубка кілька днів, і до певних цілей необхідно дістатися. Тренування є важливим тією ж мірою, що й гра, надто в цій частині сезону. Намагатимемось вирішити деякі проблеми і покращити деталі.

– Чи бачите ви вже стартовий склад на найближчий поєдинок?
– Ні. На щастя, в нас багато гарних та якісних футболістів, між якими велика конкуренція. Учорашній і сьогоднішній матчі засвідчують, що кожен може бути частиною стартового складу. Між хлопцями є невелика різниця: часом один виявляє себе краще від іншого, а наступного тижня навпаки. Тож питання наразі є цілковито відкритим. Якщо ви бажаєте пов’язати сьогоднішній стартовий склад із майбутнім матчем з «Динамо», то тут усе не так просто. Ще багато чого слід відпрацювати – попереду цілий тиждень.

– Коли підсумувати всю передсезонну роботу цієї миті, наскільки зараз готовий «Шахтар»?
– Ми намагаємось аналізувати команду крізь різні призми. І як професіонали, і просто як люди в нас відмінні футболісти. Нас це тішить, ми вдоволені. Головне, щоб нас любили вболівальники й усі почувалися комфортно. У «Шахтарі» дуже компетентна структура та є всі умови для того, щоб демонструвати найкращу гру.