«Динамо» зіграло внічию з «Оболонь-Бровар»

Динамо Київ 21 Липня, 13:25 1901
«Динамо» зіграло внічию з «Оболонь-Бровар» | 19-27
У неділю, 21 липня, київське «Динамо» провело товариський матч з «Оболонь-Бровар» (1:1).

Вже через тиждень команда Олександра Хацкевича буде відкривати новий сезон матчем за Суперкубок України проти донецького «Шахтаря».

На неділю «біло-сині» запланували два контрольні поєдинки. Спочатку «Динамо» на клубній базі зустрілося у київському дербі з «Оболонню-Бровар».

Стартовий склад «Динамо»: Кучерук, Попов, Кадірі, Шапаренко, Цитаїшвілі, Сідклей, Гармаш, Піваріч (к), Шабанов, Русин, Кравченко.

В запасі: Нещерет, Білошевський, Шулянський, Хондак, Скорко, Сухоручко, Сирота, Петрусенко

Зі старту поєдинку динамівці заволоділи ініціативою.

На 11-й хвилині зустрічі «біло-сині» повели в рахунку. Після чудового проходу правим флангом та зміщення у центр Цитаїшвілі на швидкості пробив низом з-за меж штрафного майданчика і вивів свою команду вперед.

Раз по раз підопічні Хацкевича наближались до воріт «Оболоні-Бровар», однак до реальної небезпеки справа доходила рідко. Матч проходив у спокійному та невисокому темпі. Гравці «Динамо» багато комбінували, на що суперник часто відповідав фолами.

Під кінець першого тайму динамівці могли подвоїти перевагу. Кадірі обробив м'яч на лівому фланзі, здорово навісив на дальню стійку, де атаку головою завершував Шапаренко - зовсім трохи вище воріт.

З рахунком 1:0 команди пішли на перерву.

На другий тайм у воротах «Динамо» замість Кучерука став Нещерет.

Пивоварам було непросто виходити з-під пресингу «Динамо».

Варто відзначити, що одним із найкращих гравців матчу став літній новачок «Динамо» Кадірі, ганець вигравав практично всю боротьбу в центрі поля.

На 65-й хвилині у складі «Динамо» відбулося відразу сім замін. На поле вийшли Білошевський, Шулянський, Хондак, Скорко, Сухоручко, Сирота, Петрусенко.

«Біло-сині» володіли територіальною перевагою, одна гра проходила практично без воріт.

На 79-й хвилині Нещерет врятував свої ворота, вибивши м'яч з-під перекладини. Однак через кілька хвилин «Оболонь-Бровар» усе-таки зрівняла рахунок. Після навісу зі штрафного з правого флангу Островський залишився без нагляду у чужому штрафному майданчику і головою переправив м'яч у сітку.

Динамівці не зуміли відігратись. Таким чином, спаринг закінчився з нічийним рахунком 1:1.

Повний матч:

Відзначимо, що сьогодні «Динамо» проведе ще один товариський матч о 16:00 кияни на стадіоні «Динамо» ім. Валерія Лобановського зустрінуться з дебютантом елітного дивізіону ковалівським «Колосом». Вхід на стадіон вільний.