Полегшене завдання для Реброва, українізоване естонсько-шотландське протистояння. Другий раунд відбору ЛЧ

Світовий футбол 23 Липня, 11:02 1032
Полегшене завдання для Реброва, українізоване естонсько-шотландське протистояння. Другий раунд відбору ЛЧ | 19-27
У другому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів, в порівнянні з першим, команд поменшало.

До шістнадцяти переможців першого кола відбору додалися вісім учасників, які стартують безпосередньо з цього раунду. Як наслідок – 24 команди, розділені на 12 ігрових протистоянь. І ще розділені, в свою чергу, на два шляхи – чемпіонів та представників ліг.

ПСВ проти «Базеля», а «Вікторія» Плзень проти «Олімпіакоса» – матчі, які теоретично могли б відповідати рівню боротьби в груповому етапі. Це специфіка відбору гілки представників ліг, де також в наступному раунді буде виступати й київське «Динамо». А поки що, крім цих поєдинків, треба відзначити топові як для такого рівня ігри й на іншій гілці кваліфікації – БАТЕ проти «Русенборга», «Клуж» проти тель-авівського «Маккабі», «Марібор» проти АІКа, «Црвена Звезда» проти ХІКа.

Українці у складі учасників Ліги чемпіонів

Найперше, звісно ж, треба виділити «Ференцварош» Сергія Реброва. Пройшовши в першому раунді «Лудогорец», у другому колі відбору чемпіон Угорщини з Олександром Зубковим, Данилом Ігнатенком та Ігорем Харатіним отримав більш легкого суперника – мальтійську «Валетту».

«Селтік» проти «Нимме Калью» – українізоване протистояння. Естонський чемпіон під керівництвом українського тренера Романа Кожуховського і з українцем Андрієм Марковичем спробує зупинити грізний «Селтік» Мар'яна Шведа. На попередньому раунді естонці вже стрибнули вище голови, здолавши «Шкендію».

Нарешті, грузинський чемпіон «Сабуртало», який з боями пройшов «Шериф», представлений Денисом Шеліховим в якості резервного голкіпера. Грузини зіграють проти загребського «Динамо», розпочинаючи протистояння матчем на своєму полі.

Поєдинки розділені на два ігрових дні, а матчі у відповідь відбудуться за тиждень.

23-є липня

Полегшене завдання для Реброва, українізоване естонсько-шотландське протистояння. Другий раунд відбору ЛЧ - изображение 1

24-е липня

Полегшене завдання для Реброва, українізоване естонсько-шотландське протистояння. Другий раунд відбору ЛЧ - изображение 2