УПЛ відповіла Циганику, чому всі клуби УПЛ грають із «Шахтарем» після «Динамо»

Динамо Київ 24 Липня, 20:59 10018
УПЛ відповіла Циганику, чому всі клуби УПЛ грають із «Шахтарем» після «Динамо» | 19-27
Ігор Циганик підняв тему календаря чемпіонату України для київського «Динамо», який гарантує «біло-синім» важкий старт сезону.
«Старт сезону у «Динамо» - дуже складний. Уявіть собі: Суперкубок в Одесі, потім два виїзди до Львова, потім домашній матч із «Шахтарем», який пройде між двома матчами з «Брюгге». Ось такий складний календар. Перші чотири матчі команда грає на виїзді.

Мене взагалі дивує той факт, що кілька років поспіль у чемпіонаті одна й та сама команда грає з «Динамо» перед «Шахтарем», за так званим «календарем Бергера». Чия це рука так все витягує? Виходить, що на «Шахтар» виходить втомлений суперник і «гірники» беруть його голими руками. Це питання потрібно прояснити, тому що при такій ситуації, «Шахтар» завжди буде мати перевагу перед «Динамо», - сказав Циганик в ефірі програми «Циганик LIVE».

Журналісту в коментарі Tribuna.com відповів виконавчий директор УПЛ Євген Дикий:

«Так випало. У нас жеребкування повністю сліпе. Всі кульки поміщаються в одну корзину, вийняли номер, написали в таблиці, вийняли клуб. Він отримує відповідний номер, і виходячи з цього був складений календар матчів.

На матчі проти «Динамо» і «Шахтаря» команди налаштовувати не потрібно. У всіх і так найвища мотивація. Вони вважаються грандами, але давайте візьмемо минулий сезон.

Проти «Динамо» і «Шахтаря» деяким клубам простіше грати, ніж з умовними середнячками-аутсайдерами, коли гра йде від оборони. Це складніше і багато сил йде. Може, від цього буде якісніший футбол. А те, що так сталося, то це абсолютно все - сліпий жереб. Так доля розпорядилася», - заявив Дикий.