Сергій Ребров: «Повинні були забивати «Валлетті» більше голів»

Футбол України 25 Липня, 21:47 586
Сергій Ребров: «Повинні були забивати «Валлетті» більше голів» | 19-27
Наставник «Ференцвароша» Сергій Ребров прокоментував перемогу своєї команди над мальтійською «Валлеттою» (3:1) у першому матчі 2-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів.
«Я задоволений результатом, але ми могли б забити більше голів. У будь-якому випадку, ми повинні дуже серйозно ставитися до двоматчевого протистояння. Можу повторити свої слова, сказані після першого матчу з «Лудогорцем» на попередньому етапі кваліфікації: сьогодні зіграний лише перший там нашого протистояння з «Валлеттою».

Пропущений гол на останніх хвилинах? Це неприємно, але навряд чи він відчутно вплине на те, як ми будемо будувати свою гру в матчі-відповіді. Найважливіше зараз - правильно проаналізувати сьогоднішню гру, і відштовхуючись від цього, вибрати тактику на другий матч.

В цілому, суперник мене нічим не здивував - я побачив саме ту «Валлетту», яку і очікував побачити. Ми домінували практично всю гру. Якби ми використовували набагато більше гольових ситуацій, то домоглися б куди більш великої перемоги. Але, повторюся, ми раді і досягнутому результату», - сказав Ребров на прес-конференції після матчу.

Матч-відповідь «Валлетта» - «Ференцварош» відбудеться 30 липня на полі мальтійського клубу. У разі виходу в 3-й кваліфікаційний раунд Ліги чемпіонів, «Ференцварош» зустрінеться з переможцем пари «Динамо» (Загреб) - «Сабуртало» (Грузія).