Динамо Київ 25 Липня, 23:11 2651
Українці в Лізі Європи: фантастично корисний Яремчук, Петров осоромив росіян, Дебелко забив, чемпіон світу не зіграв  | 19-27
Як українські футболісти виступають у 2-му кваліфікаційному раунді Ліги Європи?

Роман Яремчук став головним героєм яскравої дуелі Гента та Віторула. Основний форвард збірної України відзначився такими діями:

– зробив гол для Деягере, прорвавшись по флангу;

– підіграв Кубо в епізоді з розкішним голом з-за меж штрафного майданчика;

– забив пенальті;

– класно завершив контрвипад, перекинувши воротаря;

У підсумку в активі Яремчука 4 очки за системою гол+пас, а його Гент розгромив Віторул з рахунком 6:3.

Михайло Сергійчук відзначився асистом за Вентспілс – латвійська команда з двома українцями в складі розгромила Гзіру (4:0). Колишній форвард Ворскли, Карпат і Десни допоміг забити четвертий гол, а Костянтин Махновський зберіг ворота «сухими».

Іван Петряк розпочав поєдинок з Вадуцом на «банці», а в другому таймі наставник Фехервара випустив на поле українського вінгера. На жаль, Іван на підсумковий результат не вплинув – лише 1:0 на користь угорців.

Кирило Петров зі своїм Нефтчі завдав несподіваної поразки росіянам – Арсенал-Тула вдома поступився 0:1 азербайджанським гостям, а наш захисник відіграв весь поєдинок.

Роман Дебелко забив перший гол за Ригу в матчі з чемпіоном Польщі П'ястом. Команду Романа втратила перевагу та поступилася 3:2.

Українське дербі не трапилося в протистоянні солігорського Шахтаря та Есб'єрга. Микита Татарков відбігав на фланзі білорусів перший тайм і був замінений, а Юрій Яковенко просидів у запасі всі 90 хвилин – тренер не захотів скористатися його допомогою, щоб відігратися з 2:0.

Сергій Шевчук відіграв увесь матч за вірменський Пюнік – його команда вдома перемогла нещодавнього суперника Динамо Яблонець (2:1).

Екс-голкіпер Чорноморця Сергій Литовченко вдало з'їздив з тбіліським Динамо в Азербайджан. Грузини здолали Габалу з рахунком 0:2, однак наш земляк відсидів поєдинок у запасі.

Артем Гордієнко у півзахисті Шерифа відіграв 85 хвилин переможного матчу з Партізані 0:1. Виїзний успіх в Албанії наблизив молдаванів до наступного раунду.

Владислав Кулач вийшов на заміну в матчі Гонвед – Крайова. Українець отримав близько 30 хвилин ігрового часу, але відкрити рахунок у зустрічі це не допомогло.

Кирило Ковальчук зіграв 20 хвилин за казахський Ордабаси на полі Млади Болеслав. Команда Кирила втримала важливу результативну нічию 1:1.

Супербомбардир Адерінсола Есеола пішов з поля без гола, а його Кайрат програв одному з ізраїльських Хапоелів – 2:0. У матчі-відповіді таланти темношкірого українця неабияк знадобляться.

Дмитро Льопа отримав декілька останніх хвилин, щоб врятувати Осієк від поразки софійському ЦСКА. Цього часу Льопі виявилося мало – 1:0 для болгарів.

Чемпіон світу U-20 Данило Бескоровайний просидів на лаві запасних весь матч Дунайскої Стреди з Атромітосом. Можливо, дарма так вирішив тренер – Стреда двічі пропустила та програла 1:2.

П'яст Глівіце – Рига – 3:2

Голи: Червіньскі, 66, Гарсія, 82, 85 – Дебелко, 22, Корун, 86 (аг)

Гент – Віторул – 6:3

Голи: Асаре, 4, Деягере, 13, Кубо, 35, 45, Яремчук, 42 (пен), 50 – Младен, 21, Тіру, 56, 61

Дунайска Стреда – Атромітос – 1:2

Голи: Віда, 35 – Умбідес, 20, Манусос, 43