​Давіде Ланцафаме: «Ребров прищеплює нам менталітет переможців»

Світовий футбол 26 Липня, 10:34 1055
​Давіде Ланцафаме: «Ребров прищеплює нам менталітет переможців» | 19-27
Форвард «Ференцвароша» Давіде Ланцафаме прокоментував перемогу своєї команди над «Валлеттою» (3:1) у кваліфікації Ліги чемпіонів і відзначив роль головного тренера Сергія Реброва в такій грі угорського клубу.

- Атмосфера на стадіоні була захоплююча, футболіст завжди буде грати на найвищому рівні в такій обстановці. Ми щасливі, результат не найкращий, але ми перемогли. На жаль, в останні п'ятнадцять хвилин ми втратили деякий імпульс. Ми повинні зберігати спокій в таких матчах і не пропускати зайві голи.

Мої голи? Це моя робота, яку я добре виконав, і я задоволений нею. У другому голі Зубков пройшов добре і віддав відмінний пас на мене, і я добре закінчив атаку, відмінна взаємодія. Хоча ми поки що не пройшли далі на сто відсотків, ми задоволені перемогою.

Та гра, яку ми показуємо – це наслідок роботи Сергія Реброва. Головний тренер прищеплює нам менталітет переможців. «Ференцварош» повинен вигравати постійно, тому що у нас хороша команда, - розповів Ланцафаме в інтерв'ю YouTube-каналу «Ференцвароша».