Світовий футбол 28 Липня, 16:17 881
Тренер Маліновського прокоментував поразку «Аталанти» у спарингу – команда двічі пропустила після виходу українця | 19-27
Головний тренер «Аталанти» Джан П'єро Гасперіні вважає, що його команда грала добре у програному матчі проти «Суонсі».
«Суонсі» провів уже кілька ігор в рамках передсезонної підготовки і перебуває в більш просунутій стадії підготовки. Ми добре грали впродовж 60 хвилин. Пропустили два голи за короткий період часу, але в цілому це була хороша гра. Ми просто ненадовго втратили концентрацію.

Програвати завжди сумно, але краще зіграти товариський матч, ніж просто тренуватися, не граючи. В цьому і є сенс товариських матчів.

Ми тільки що закінчили двотижневий період важких тренувань. Ці ігри допоможуть нам набрати хорошу форму. Ми можемо навчитися деяким корисним речам в цих матчах», – передає слова Джан П'єро Гасперіні football24.ua з посиланням на офіційний сайт «Аталанти».