Три думки про матч «Динамо» і «Шахтаря»

Динамо Київ 28 Липня, 23:31 3873
Три думки про матч «Динамо» і «Шахтаря»
В Одесі на стадіоні «Чорноморець» завершився матч між «Динамо» та «Шахтарем» в Суперкубку України.

Луїс Каштру поки не нав'язує «Шахтареві» свою модель гри. На матч з «Динамо» вийшов фактично «стартовий склад Фонсеки». Новий наставник відмовився навіть від експериментів тих, які з футболістами напрацьовав в тренувальних матчах. Єдине нововведення - Манор Соломон грав ледь не на позиції другого форварда. Відтак, варто зазначити, що саме такий обережний підхід до змін і дозволив «гірникам» впевнено розпочати матч і навіть відкрити рахунок. Також можемо припустити, що «новий «Шахтар» ми побачемо вже в поєдинках української Прем'єр-ліги, де суперники значно нижчі класом.

Ця поразка серйозний дзвіночок Хацкевичу. Футболісти «Динамо» візуально виглядали гірше фізично підготовленими, аніж «гірники». А з точки зору стратегії на старт сезону все мало бути навпаки. Адже саме «динамівцям» через тиждень вже потрібно стартувати в кваліфікації Ліги чемпіонів. про це і говорить статистика поєдинку. «Шахтар» більше часу володів м'ячем, і майже в три рази частіше пробивав по воротах. Не пощастило.

«Динамо» перемогло завдяки фарту, морально вольовим якостям і індивідуальній майстерності окремих футболістів. Знову чітко простежуються ті проблеми і «гірників» і киян. які були в минулому сезоні. В «Шахтаря» на дві ноги накульгує центр захиисту, зокрема Хочолава, а в Хацкевича і надалі проблема з форвардами. У команд ще є мінімум часу аби підсилитися, попрацювавши на трансферному ринку, щоправда якісні трансфери роблять ще до початку сезону. А пожежне латанні дір ні до чого доброго не призводить. Як би там не було, але нас очікує в цьому сезоні цікава боротьба за чемпіонство.