Панков — про зрив трансферу в БАТЕ, подружку Мілевського та стриптизерку на «Range Rover»

Світовий футбол 30 Липня, 15:54 1198
Панков — про зрив трансферу в БАТЕ, подружку Мілевського та стриптизерку на «Range Rover»
Агент Артема Мілевського розповів Ютуб-каналу «КраСава» про зрив трансферу в БАТЕ, подружку Мілевського та курйозний випадок із нічого життя Артема.

— Чи був Мілевський хоч раз близьким до пропозиції одруження?

— В нього зараз є дівчина Валерія. Надіюся, це переросте в щось насправді серйозне і велике. Для Артема це буде додатковою мотивацією. Друга і третя молодість відкриється.

— Який курйозний випадок з нічного життя можеш розповісти?

— Коли Артем грав в «Тосно», я приїхав до нього в Пітер і ми пішли в стрип-клуб. Я у дівчат питаю, чи часто він тут буває. Кажуть, два-три рази на тиждень. Потім дивлюся: його ніде немає.

Хвилин 10-15 дзвінок: «Виходь, поїхали додому, мені ж завтра на тренування». Я виходжу, дивлюся, що за кермом «Range Rover» сидить стриптизерка і каже: «Давай сідай, я вас відвезу додому». Вона була твереза, але майже гола.

— Розкажи про трансфери, які зривалися в останній момент...

— Найболючіший зрив був із БАТЕ. Для нас це був хороший варіант - єврокубки, високі завдання в чемпіонаті. Ми вже приїхали, швидко про все домовилися, але в останній момент президент клубу сказав, що передумали брати Артема. Вони провели дослідження його фізичної форми і сказали, що після чотирьох місяців простою йому буде важко набрати форму. Думаю, їм прости хтось «налляв у вуха», що «ви беретесь за проблемну людину». після переходу в «Динамо» Брест Артем забрав у БАТЕ два титула. Анатолій Анатолійович Капський визнав, що зробив помилку, не підписавши Мілевського - сказав це і мені, і Артему.