«Карпати» пояснили, чому вирішили піти від телеканалу «Футбол»

Футбол України 31 Липня, 13:32 2686
«Карпати» пояснили, чому вирішили піти від телеканалу «Футбол»
Львівські «Карпати» перед початком нового футбольного сезону спричинили до скандалу. Причина – команда спочатку проголосувала за єдиний телепул, але згодом відкликала свій голос.

Матчі «Карпат» у чемпіонаті мав транслювати канал «Футбол 1/2». І перша домашня гра львів'ян проти «Динамо» у середу, 31 липня, була в програмі саме цього каналу. Та за день до матчу стало відомо, що цю гру буде транслювати канал «2+2». Причину такого рішення пояснив виконавчий директор «зелено-білих» Ростислав Ящишин.

«Наш клуб неодноразово висловлював позицію щодо єдиного телевізійного пулу та щодо комерційної пропозиції від каналів-трансляторів. Ми все ж виступали за єдність, тому на зборах Ліги віддали свій голос «за» створення телепулу, однак, на виході отримали суму удвічі меншу, аніж було озвучено раніше. Причина дуже проста – чотири клуби не вступили до пулу, тож канал-транслятор зменшив свою пропозицію на 50%. Відповідно, ті клуби, які залишилися у пулі, замість можливості поповнити свій бюджет, отримали недоїдки. Оскільки фінансової вигоди від контракту з УПЛ не спостерігалося, наш клуб був змушений пристати на альтернативну пропозицію, при тому цікавішу, з комерційної точки зору. Ми побачили, що керівництво «2+2» максимально зацікавлене до співпраці з «Карпатами», готове до діалогу та компромісу», – йдеться в заяві Ростислава Ящищина.

При цьому у «Карпатах» запропонували УПЛ ще на сезон залишити клубам право самим продавати телеправа (хоча перед цим команди на зборах проголосували за передачу прав УПЛ).