Екс-арбітр ФІФА оцінив спірні епізоди із пенальті в матчі «Карпати» - «Динамо»

Динамо Київ 1 Серпня, 12:01 1437
Екс-арбітр ФІФА оцінив спірні епізоди із пенальті в матчі «Карпати» - «Динамо»  | 19-27
Суддівський експерт, екс-арбітр ФІФА Мирослав Ступар проаналізував матчі першого туру УПЛ на предмет суддівської роботи.

«Карпати» - «Динамо» 0:2. Арбітр в полі – Віктор Копієвський

- Віктор Копієвський, попри всю критику, яка обрушилася на нього за підсумком минулого сезону, провів першу гру нового чемпіонату на належному рівні. Карточки роздавав справедливі, хоча в матчі не було належної «заруби».

Можна говорити про помилку асистента Трехліба на 18-й хвилині, коли Бєсєдін зліва отримав м'яч і міг вискочити до штрафного майданчика. Трехліб безпідставно зірвав атаку. На 28-й хвилині Вакуленко зіграв головою, а м'яч влучив в надпліччя Кендзьори. Поляк прибирав руки за спину, тому апеляції гравців «Карпат» щодо гри рукою були безпідставними. До того ж, була мала відстань, з якої прилетів м'яч.

Пенальті у ворота «Карпат» призначений справедливо.