Олег Саленко: «Думаю, для Супряги оренда з «Дніпра-1» перейде в оренду іншого клубу з Європи»

Динамо Київ 3 Серпня, 11:45 1322
Олег Саленко: «Думаю, для Супряги оренда з «Дніпра-1» перейде в оренду іншого клубу з Європи»
Колишній форвард «Динамо» поділився з 1927.kiev.ua думками про підписання Жерсона Родрігеса та очікуваннями від матчу зі «Львовом» та «Брюгге».

— Родрігес - хороший трансфер, хоч і дещо несподіваний. Це гравець пристойного рівня і за невеликі гроші, за європейськими мірками. В Родрігеса є перспективи. Ми бачили його гру в матчі проти збірної України - такий гравець зайвим в «Динамо» не буде. Цікаво, як Олександр Хацкевич буде його використовувати. Взагалі, мене ця проблема форвардів в «Динамо» навіть дивує. В мій час був величезний вибір нападників - конкуренція на цю позицію була високою.

— Що означає для Супряги трансфер Жерсона Родрігеса?

— Думаю, що оренда з «Дніпра-1» перейде в оренду іншого клубу з Європи. Якщо буде хороша пропозиція - він поїде в Європу. Молоді гравці, які їдуть в європейські чемпіонати - починають стрімко прогресувати. Спочатку йому потрібно закріпитися в «Дніпрі-1», але сидіти в запасі у «Динамо» - не можна. Поки молодий і перспективний - потрібно грати. Якщо повертати Супрягу в Київ - потрібно давати йому місце хоча б на півроку. Я не забивав, але Лобановський давав мені час звикнути до команди.

— Матч зі «Львовом» стане репетицією перед «Брюгге»?

— Напевно, всі основні гравці не будуть використані. Склад буде таким, щоб просто виграти цей поєдинок і взяти три пункти. Найголовніше - потрапити в Лігу чемпіонів і Олександр Хацкевич в цьому матчі може перевірити кількох футболістів. Якщо Вербич не зможе зіграти проти «Брюгге» - це буде відчутна втрата. Він один із креативних гравців, які ведуть гру «Динамо». Хотілося б побачити Кадірі в офіційні грі. Не знаю, в якому він фізичному стані зараз. Можливо, його бережуть на гру із «Брюгге», але можна було б хоча б перевірити зі «Львовом», як він взаємодіє з партнерами, бо за такий короткий час добре зігратися не вийде. Взагалі, «Динамо» зараз - команда-загадка. Найближчі матчі покажуть, з чим ми зараз маємо справу.