Чотири варіанти для переможця пари «Брюгге» / «Динамо». Сітка раунду плей-офф

Динамо Київ 3 Серпня, 15:40 7934
Чотири варіанти для переможця пари «Брюгге» / «Динамо». Сітка раунду плей-офф
Про жеребкування раунду плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів.

У понеділок, 5 серпня, відбудеться останнє жеребкування Ліги чемпіонів в рамках кваліфікаційного турніру. Визначиться сітка плей-офф раунду, або по-простому – четвертого кваліфікаційного раунду.

Це жеребкування відбудеться до початку матчів третього туру відбору, тож братимуть участь в ньому не команди, а ігрові пари. Серед них – і пара «Брюгге» / «Динамо».

Завдяки високому рейтингу киян, бельгійсько-український дует опинився в числі двох сіяних представників раунду плей-офф гілки представників ліг – разом з парою «Порту» / «Краснодар». Відповідно, жодна з цих двох команд «динамівцям» в суперники не дістанеться (з «Краснодаром», до того ж, українського віце-чемпіона розводять по різних кутах штучно).

Серед потенційних суперників – пари «Базель» (Швейцарія) / ЛАСК (Лінц, Австрія) та «Олімпіакос» (Греція) / «Істанбул» (Туреччина).

Тобто, у випадку, якщо «Динамо» за сумою двох матчів здолає «Брюгге», за вихід безпосередньо до групового етапу Ліги чемпіонів посперечається з однією з чотирьох команд:

«Базель» (Швейцарія);
«Олімпіакос» (Греція);
Істанбул» (Туреччина);
ЛАСК (Австрія).

Додамо також, що поразка в третьому чи у раунді плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів відправить «Динамо» одразу до групового етапу Ліги Європи.