Динамо Київ 3 Серпня, 21:24 2628
Дубль Буяльського та гол-красень Де Пени принесли впевнену перемогу «Динамо» над «Львовом» | 19-27
Київське «Динамо» у матчі 2-го туру УПЛ на виїзді перемогло «Львів».

На старті матчу Буяльський пробив по воротах після подачі з правого флангу, однак повз ціль.

Цікавий момент відбувся на 6-й хвилині матчі. Після подачі Караваєва м'яч потрапив в руку Борзенка, однак арбітр не побачив у цьому епізоді порушення і не поставив пенальті.

«Динамо» більше контролювало м'яч.

Гострий прохід Караваєва по своєму флангу завершився прострілом на Буяльського, удар якого заблокував захисник. Повторний удар Сидорчука виявився невлучним.

Небезпечно було на 25-й хвилині. Де Пена протягнув м'яч лівим флангом та розкішно навісив на ближню стійку, а Бєсєдін замкнув ударом головою - Сарнавський парирував!

На 35-й хвилині «Львів» завдав першого удару по воротах. Реннан з гострого кута пробивав під ближню стійку - Бущан перевів м'яч на кутовий.

Через кілька хвилин голкіпер «Динамо» помилився на виході, не зафіксувавши у руках високу подачу з правого флангу. Борзенко не зміг скористатися шансом.

Фантастичний момент мали кияни на 39-й хвилині, однак поперечина врятувала «Львів» після удару головою Бєсєдіна.

На 45+1 хвилині матчу Віталій Буяльський елегантно замкнув прекрасну подачу Сидорчука ударом головою з кількох метрів та відкрив рахунок у матчі.

Львів'яни відразу ледве не зрівняли рахунок. На ударній позиції перебував Ренан, але йому завадили пробити.

На 45+3 Шепелєва збили у штрафному «містян» і арбітр призначив пенальті. Віталій Буяльський впевнено переграв воротаря і оформив дубль.

«Динамо» знову забило два голи в кінцівці і пішло на перерву з перевагою.

Обидві команди на початку другого тайму зробили по заміні. Абнера Ренана у складі «Львова» замінив Шина. Динамівців підсилив Циганков, який замінив Кенджору.

Кияни активно розпочали другу половину зустрічі та створили кілька хороших моментів.

На 52-й хвлинині матчу Карлос де Пена забив дуже гарний гол. Після вже другої результативної вертикальної передачі у виконанні Сидорчука уругваєць прийняв м'яч та відправив з гострого кута під поперечину.

Динамівці продовжували непогано комбінувати та створювати моменти.

Олександр Хацкевич використав ще дві заміни: Фран Соль вперше вийшов на поле у цьому сезоні, замінивши Бєсєдіна. Також відзначимо дебютний вихід Кадірі, який замінив Віталія Буяльського.

На 82-й хвилині матчу проти Циганкова порушували правила у штрафному «Львова», але арбітр не наважився призначити ще один 11-метровий.

Черговий удар Шепелєва після рикошету прийняла на себе поперечина воріт.

Арбірт матчу зафіксував впевнену перемогу київського «Динамо».