Циганик: «Вважаю, що «Карпати», в принципі, могли й не програти «Динамо»

Динамо Київ 4 Серпня, 12:50 1075
Циганик: «Вважаю, що «Карпати», в принципі, могли й не програти «Динамо» | 19-27
Ведучий програми «ПРОФУТБОЛ» зробив прогноз на матч у рамках 2-го туру української Прем’єр-ліги.
«Вважаю, що «Карпати», в принципі, могли й не програти «Динамо». Львів’яни самі собі привезли два голи і динамівці забивали легкі м’ячі. Пенальті був зовсім необов’язковим, а автогол виник у дуже простій ситуації, коли можна було спокійно переривати передачу. Загалом же «Карпати» зіграли не найгіршим чином.

Водночас «Шахтар» просто пронісся по «Олександрії», особливо в другому таймі. Не бачу великих шансів для «Карпат» у Харкові.

Ризикну припустити, що «Гірники» заб’ють у кожному з таймів, але львів’яни також мають відзначитися. У «Карпат» багато гравців, які можуть добре зіграти на стандартах. З матчу проти «Динамо» не зовсім зрозуміло, як команда Чижевського збирається атакувати. Втім, у двох матчах проти лідерів «Карпати» мають забити бодай один м’яч.»