«Брюгге» – «Динамо»: стартові склади. ОНЛАЙН, ТЕКСТ

Динамо Київ 6 Серпня, 20:20 4089
«Брюгге» – «Динамо»: стартові склади. ОНЛАЙН, ТЕКСТ | 19-27
Пропонуємо стартові склади, текстову та онлайн-трансляції першого матчу 3-го раунду кваліфікації Ліги чемпіонів між бельгійським «Брюгге» та київським «Динамо».

«Брюгге»: Міньоле, Соболь, Окереке, Мітрович, Делі, Ванакен, Вормер (К), Рітс, Тау, Бонавентуре, Мата

Запасні: Хорват, Амрабат, Схрейверс, Влітінк, Коолс, Мехеле, Опенда

«Динамо»: Бойко, Сидорчук (К), Вербич, Миколенко, Гармаш, Караваєв, Бурда, Буяльський, Бєсєдін, Кадар, Кенджора

Запасні: Бущан, Кадірі, Соль, Де Пена, Циганков, Родрігес, Шабанов

Онлайн-трансляцію матчу дивіться на нашому сайті у розділі «ОНЛАЙН». Текстова трансляція розпочнеться у цій новині разом із стартовим свистком - о 21:30. У прямому ефірі поєдинок покаже телеканал «2+2».

1. Матч розпочався!

2. У руку влучив мяч захиснику Брюгге, однак арбітр пенальті не ставить.

3. Активно кияни почали матч. Соболь збив Караваєва на половині поля Брюгге.

4. МОМЕНТ! Караваєв з 12 метрів пробив вище воріт.

5. Брюгге без мяча грає перші хвилини, що не може не радувати.

6. МОМЕНТ! Бонавентура з меж штрафного пробивав у дальній кут, але Бойко встиг скластись і врятував нас.

7. БОЙКО! Просто диво. Тау з 10 метрів потужно пробив, Денис якимось неймовірним чином встиг зреагувати. Неймовірний початок.

8. Вербич пробив вище воріт.

10. Гармаш фолить у центрі поля.

12. Дуже цікава гра, на зустрічних курсах команди діють.

15. БЄСЄДІН! Обіграв захисника, вийшов віч на віч з голкіпером, але влучив у Міньоле.

17. Знову порушив правила Гармаш, потрібно бути обережним, а то так можна ще в першому таймі сісти на картку.

18. Бєсєдін в офсайді.

20. Делі отримав жовту картку за відмашку.

22. Мата жорстко збив Вербича, ще один хлопчина близький до жовтої. Дуже агресивно обидві команди грають.

23. Буяльський обрізався, бельгійці втікали до контратаки, однак у нас захисники були готові до цього випаду.

27. МОМЕНТ! Затяжна атака Брюгге закінчилась ударом з меж штрафного, знову Бойко рятує.

30. Гармаш фолить біля свого штрафного. Гострий стандарт.

31. Тяжкі хвилини переживають наші гравці, господарі тиснуть дуже сильно.

32. Кутовий заробили бельгійці.

33. Пауза в грі, Буяльському надають допомогу лікарі.

35. ПЕНАЛЬТІ у наші ворота....

36. ГОЛ...Ванакен. 1-0.

39. Бонавентура отримав жовту картку.

41. Гармаш жовта. Догрався Денис своїми фолами.

42. Мітрович пробив повз ворота.

43. Бойко двічі за хвилину врятував команду, паніка у захисті просто якась.

44. Кенджора отримав жовту картку.

45. Не хотілося б сильно критикувати Артема Бєсєдіна, але Динамо у першому таймі грають без фоварда, взагалі нічого корисного не зробив. Потрібно Хацкевичу терміново щось міняти.

ПЕРЕРВА! Горимо по ділу 1-0. Відпочиваємо 15 хвилин.

46. Другий тайм розпочався!

47. Хацкевич подвійну заміну зробив, вийшов Циганков та Родрігес, а пішли відпочивати Бєсєдін і Караваєв.

48. Кутовий заробили господарі.

49. Бельгійці продовжуть володіти ініціативою, яку захопили ще у середині першого тайму.

51. Багато браку у діях киян зараз, у простих ситуаціях віддають мяч супернику.

54. Щось дивне коїться з нашими футболістами, чи то страх, чи паніка, футболісти просто не знають, що робити з мячем.

55. Офсайд у Вербича.

59. Буяльський пробив з-за меж штрафного, захисники заблокували.

61. Родрігес пробивав з 20 метрів, знову у захисника.

63. Тау пробив вище воріт.

64. Остання заміна у Динамо. Де Пена вийшов замість Вербича.

65. Кутовий заробили кияни.

66. МОМЕНТ. Родрігес пробив з меж штрафного, але захисник з порожніх воріт виносить мяч.

68. Родрігес отримав жовту картку.

70. Позаду 70 хвилин і таже враження, що гравці Динамо вперше грають на полі один з одним. Цілковите непорозуміння і відсутність комбінаційної гри.

72. Буяльський заробив стандарт біля воріт Брюгге.

73. Кутовий заробили кияни. Швидко розіграли, бельгійці відбились.

74. Циганков пробив вище воріт.

75. Брюгге заробив кутовий.

77. Циганков у дуже поганій формі, не вистачає свіжості йому.

78. Сидорчук отримав жовту картку.

80. Родрігес фолить в атаці.

82. Схрейверс ледь не подвоїв рахунок після помилки Гармаша, але пробив повз ворота.

85. Де Пена заробив стандарт перспективний.

86. Кенджора пробив головою повз ворота.

88. Де Пена, забивай, друже!! З 15 метрів з дуже вигідної позиції пробив вище воріт.