Динамо Київ 7 Серпня, 12:00 1507
Ребров прокоментував результат «Ференцвароша» у першому матчі кваліфікації ЛЧ проти «Динамо» Загреб | 19-27
Український тренер залишився задоволеним нічиєю 1:1 у гостьовому матчі проти хорватів.
«Господарі не створили тиску на нас після забитого м'яча, не пішли вперед, а сіли в оборону. Ми грали проти дуже сильної команди, яка атакує. Якщо ви подивитеся, скільки коштують хорватські футболісти, ви побачите, наскільки вони сильні.

Можливо, ми мало били по воротах, але ми забили гол, що було дуже важливо. Особливо в такому поєдинку. Проте, я очікую абсолютно іншої гри вдома. Ми були зосереджені, багато володіли м'ячем, і в другому таймі ця концентрація і спокій призвели до гола.

У нас тепер є невелика перевага після першого тайму. Тепер чекаємо, коли почнеться другий тайм в Будапешті», – наводить слова Реброва офіційний сайт Ференцвароша.