Олександр Косирін: «Динамо» ще не готове на 100% і може грати краще»

Динамо Київ 9 Серпня, 12:30 973
Олександр Косирін: «Динамо» ще не готове на 100% і може грати краще» | 19-27
Один з найкращих бомбардирів в історії УПЛ вірить в успіх киян.

Колишній гравець «Динамо», «Чорноморця», ЦСКА і збірної України Олександр Косирін поділився думкою про матч Ліги чемпіонів «Брюгге» - «Динамо», програний киянами 0:1.

«Динамо» зіграло два різних тайми. У першому потрапили під тиск господарів, у яких сил було більше, і природно володіли ініціативою. Зі старту почали застосовувати пресинг, і у динамівців не все виходило, допускали помилки, десь не встигали за суперником. Так в одній з мікродуелей не встиг Караваєв, довелося фолити, і команда була покарана 11-метровим ударом.

Але, не дивлячись на те, що «Брюгге» мав перевагу, «Динамо» також намагалося грати з позиції сили, вичікуючи свій шанс. І дочекалися, коли Бесєдін міг забити. Але йому не вистачило чи то майстерності, то чи холоднокровності. Здалося, хотів забити воротареві між ніг, а треба було просто пробити в дальній кут.

Моменти були і в другому таймі, залишилося тільки реалізувати. Другу 45-хвилинку кияни заграли настирливіше, а господарі навпаки - підсіли фізично і в цей відрізок поєдинку «Динамо» виглядало цікавіше. Мабуть, це було пов'язано із замінами - непогано увійшли в гру Циганков і Родрігес, надавши динаміку командним діям.

Матч показав, «Динамо» ще не готове на 100%, і може грати краще. Як і припускав, «Брюгге» - це не «Карпати» і не «Львів», де було все легко і гладко. У Бельгії зіткнулися з тиском трибун і суперника на відміну від нашого чемпіонату, де «Динамо» в двох матчах грало без опору.
В цілому «Брюгге» і «Динамо» - дві рівні команди. У Києві бельгійці будуть діяти від оборони, адже рахунок їх влаштовує, і чекати помилки киян, яким вдома доведеться атакувати. Незважаючи на поразку, шанси у команд залишаються 50 на 50», - резюмував Косирін.

Додамо, що матч-відповідь запланований на вівторок, 13 серпня.