«Динамо» – «Шахтар»: стартові склади. ОНЛАЙН, ТЕКСТ

Динамо Київ 10 Серпня, 16:10 3135
«Динамо» – «Шахтар»: стартові склади. ОНЛАЙН, ТЕКСТ | 19-27
Пропонуємо стартові склади, текстову та онлайн-трансляції першого матчу 3-го туру Чемпіонату України між київським «Динамо» та донецьким «Шахтарем».

«Динамо»: Бойко, Сидорчук (К), Шепелєв, Де Пена, Циганков, Миколенко, Гармаш, Родрігес, Бурда, Кадар, Кенджора

Запасні: Бущан, Кадірі, Вербіч, Соль, Шабанов, Андрєвський, Караваєв.

«Шахтар»: Пятов, Болбат, Кривцов, Матвієнко, Ісмаїлі, Степаненко , А.Патрік, Соломон, Тайсон (К), Марлос, Мораес

Запасні: Шевченко, Хочолава, Піхальонок, Маркос, Дентиньо, Тете, Г. Лещук

Онлайн-трансляцію матчу дивіться на нашому сайті у розділі «ОНЛАЙН». Текстова трансляція розпочнеться у цій новині разом із стартовим свистком - о 17:00. У прямому ефірі поєдинок покаже телеканал «2+2».

1. Матч розпочався!

2. Гармаш з 40 метрів пробив вище воріт.

4. Ісмаїлі заробив гострий стандарт біля штрафного киян.

5. Миколенко виграв другий поверх і не дав гравцям Шахтаря пробити.

6. Бурду збили у центрі поля, кияни швидко розіграли стандарт.

7. Миколенко фолить в атаці.

8. Де Пена з 20 метрів пробив у руки Пятову.

11. Соломон пробив потужно з кута штрафного повз ворота.

13. Тайсон підхопив мяч на межі штрафного, однак удар не вийшов. Бойко виконає удар від воріт.

14. Пауза в грі, Миколенку надають допомогу лікарі.

18. Багато браку у діях команд, помітно, що обидві команди не дуже вдало увійшли в гру.

22. ГОЛ! Соломон накрутив Миколенка, прострілив до штрафного, а там Мораєс перепратив мяч у дальній кут.

25. Сидорчук у центрі поля збив Тайсона, за що мав отримати жовту, але рефері пожалів нашого капітана.

27. Циганков увірвався до штрафного, прострілив на 11 метрів, але там були тільки захисники гостей.

31. МАРЛОС! Отримав передачу у центрі штрафного і з 11-12 метрів влучив у стійку.

35. Заробили кутовий гості.

36. Тайсон невдало подав, однак гірники підхопили мяч і продовжують атаку.

39. ГОООООООЛ! Гармаш пробив з 15 метрів, Пятов відбив, однак Родрігес встиг першим на добивання і зрівняв рахунок у матчі! 1-1!

40. Шепелєв отримав жовту за зрив атаки.

42. Степаненко порушив правила в атаці.

44. Ісмаїлі прострілив до штрафного, однак нікого з партнерів по команді там не було.

ВСЕ! ПЕРЕРВА.1-1.

46. Другий тайм розпочався!

47. Замін у перерві не було. Шахтар активніше почав тайм, Тайсон з меж штрафного пробивав, Бойко рятує.

48. Кутовий заробили гірники. Швидко розіграли, але невдало.

49. Мораєс невлучно пробив у ближній кут з меж штрафного.

51. Соломон в офсайді.

55. Обережний футбол у виконанні обох команд, дуже велика ціна помилки зараз.

56. Пауза в грі, Гармашу потрібна допомога.

60. Замість Циганкова вийшов Вербич.

62. МОМЕНТ! Вербич з трьох метрів пробив, однак вище воріт. Неймовірний шанс у киян.

65. ГОЛ. Марлос накрутив гравців Динамо і за допомогою рикошету виводить свою команду вперед. 1-2

66. Андрієвський вийшов замість Сидорчука.

67. Алан Патрік потужно пробив повз ворота.

68. Андрієвський пробив у дальній кут, однак заблокували його постріл. Буде кутовий.

69. Родрігес вище воріт пробив.

70. Шепелєв пішов з поля, а вийшов Соль.

72. Жовту отримав Мораєс.

73. Андрієвський отримав жовту за грубий фол.

77. Хочолава вийшов замість Болбата.

78. Вербич заробив гострий стандарт.

80. Відверто тянуть час гості, Мораєс і компанія кожну хвилину валяються на полі.

84. Бланко пробив у ближній кут, Бойкоп перевів гру на кутовий.

88. Шахтар закрився у своєму штрафному, а у нас нічого не виходить у атаці.

90. Дентіньо мав робити рахунок 3-1, але якимось дивом не влучив у порожні ворота з двох метрів.

ВСЕ. 2-1 Шахтар виграє.