Післяматчева прес-конференція Олександра Хацкевича

Динамо Київ 10 Серпня, 20:07 4553
Післяматчева прес-конференція Олександра Хацкевича | 19-27
Головний тренер «Динамо» - про поразку від «Шахтаря» (1:2).

«Шахтар» зараз свіжіший. У них йде тижневий цикл, а в нас менше днів на відновлення, щільний календар. У першому таймі ми дуже глибоко сідали. Ми мали момент у другому таймі за рахунку 1:1, не забили, але індивідуальна майстерність Марлоса відіграла свою роль. Але це тільки початок чемпіонату. Президент підтримав команду після матчу, хлопці старалися. Найголовніший матч - проти «Брюгге» у вівторок, усі це розуміють.

Ніхто не збирався відбиватися по 70 хвилин у матчі, але брак у передачах і при переході з оборони в атаку - він зашкалює. Гравці - вони на полі і приймають рішення, але і «Шахтар» змушує нас помилятися, пресингує.

Гармаш сказав, що для «Динамо» поразка від «Шахтаря» не така принципова, як перемога над «Брюгге»? Це його слова. Ми готуємося від матчу до матчу. Кожна гра важлива. Зрозуміло, що ніхто не хоче поступатися. Але стратегія ігор з «Брюгге» - вона така. Битва складається з двох матчів. На наступний день я дивився матчі «Порту» - «Краснодар» та «Базель» - ЛАСК. Там теж посередня футболу, гра на результат. Ми працюємо від матчу до матчу. І наступна ключова гра - вже у вівторок.

Чому Бойко не пішов в чужу штрафну в кінцівці? Він мав на це повне право, тренерський штаб не просив його залишатися в воротах, але він прийняв це рішення.

Циганков ще функціонально не готовий. Ми випустили його з перших хвилин - ризикували. І тільки через ігри він може набирати форму. Можливо, сьогодні його технічний брак, при коротких і середніх передачах, зашкалював. Але ми планували дати йому ігровий час і цю заміну готували ще до гри, незалежно від результату.

Родрігес? Він сьогодні грав в атаці, але в подальшому ми плануємо використовувати його інакше. Є питання по взаєморозумінню і діям з партнерами, він лише нещодавно приєднався до команди. За рухом, за його діями, Родрігес - футболіст, який посилить нас в атаці.