​Олександр Хацкевич: «Чемпіонат тільки почався»

Динамо Київ 11 Серпня, 12:06 1267
​Олександр Хацкевич: «Чемпіонат тільки почався»
Наставник «Динамо» Олександр Хацкевич прокоментував результат матчу 3-го туру УПЛ проти «Шахтаря».

— Олександре Миколайовичу, які ключові фактори вплинули на те, що команда не змогла добути позитивний результат?

— По-перше, досить серйозний суперник, який зараз свіже нас. Особливо це було видно в першому таймі. Футболісти «Шахтаря» досить високо нас накривали, ми сідали низько. Крім того, індивідуальна майстерність футболістів «гірників».

— Наскільки впливає такий розпорядок матчів на підготовку команди?

— Як таких мікро-циклів немає, Ми після матчу в Брюгге повернулися додому о 7 ранку. Був день на відновлення, одне тренування — і знову гра. На даний момент у нас є 14 або 15 футболістів, які в цьому графіку і беруть участь. Не всі ще готові повністю, той же Вітя Циганков. Він не задоволений своєю грою, переживає, але йому потрібно дивитися в майбутнє. У вівторок — найголовніший матч!

— Чи може сьогоднішня поразка по-хорошому розлютити команду перед матчем з «Брюгге»?

— Це кубкова гра, нам потрібно буде відіграватися, і хлопців особливо налаштовувати не потрібно. Президент подякував хлопцям за гру. Чемпіонат тільки почався... Минулого року в третьому турі ми обіграли «Шахтар». Але на майбутній матч у вівторок проти «Брюгге» потрібно підійти в хорошому функціональному і психологічному стані. Потрібно бути більш врівноваженими в матчі проти «Брюгге».

— Ви знову вгадали з виходом новачка на поле. У минулому сезоні вдало вийшов де Піна, тепер Родрігес. Як ви оціните його гру?

— Жерсон старався, зрозуміло, що в якихось моментах немає взаєморозуміння, особливо при грі в короткий пас, але він чинив тиск на суперників, загострював, намагався забити гол.