Циганик розповів, коли «Динамо» може отримати нового тренера

Динамо Київ 14 Серпня, 20:07 4101
Циганик розповів, коли «Динамо» може отримати нового тренера
Ігор Циганик розповів, який тренер може очолити київське «Динамо». Окрім того, журналіст повідомив, що ім'я нового наставника клубу буде названо 16 серпня.

– Було зрозуміло, що Хацкевич припинить роботу в «Динамо». Команда не може просто битися, вона повинна грати. Відставка Хацкевича – логічний наслідок вчорашнього матчу. Перед цим сезоном перед «Динамо» стояло три завдання. Основне – вихід в Лігу чемпіонів. Але «Динамо» було не готове до сезону.

На зборі і після нього в команді було дев'ять травмованих гравців. Значить, щось було побудовано не так. По ходу сезону не вийшло підтягнути форму окремих футболістів. За моєю інформацією, перед підписанням контракту з Хацкевичем була домовленість з Суркісом про те, що невихід до Ліги чемпіонів автоматично припиняє роботу тренера в «Динамо». Але потім цей пункт із договору виключили. Залишилася тільки домовленість. Як я розумію, Суркіс її активував і звільнив весь тренерський штаб.

В останній момент з'явилася інформація, що Вісенте Гомес може залишитися в штабі майбутнього тренера. Що буде далі, складно говорити. Суркіс на даний момент ні з ким не спілкується.

Наскільки мені відомо, перед новим тренером президент київського «Динамо» поставить завдання поборотися за перемогу в чемпіонаті України з донецьким «Шахтарем». Можу точно сказати, що Мірчі Луческу в цей період в київському «Динамо» не буде. Він мені підтвердив, що запрошення від Суркіса не отримував.

Кандидатури на посаду наставника столичного клубу можуть бути абсолютно різні і навіть несподівані. У клубі повинен працювати фахівець, який знає склад команди і можливості футболістів. Просто їх треба трохи перетрусити, переналаштувати, підготувати до виступів в Лізі Європи.

Президент «Динамо» буде вибирати з тих тренерів, які добре знають український чемпіонат і що взагалі тут відбувається. Цілком можливо, що це буде тренер, який працював в УПЛ. Швидше за все, новим наставником киян буде український тренер. Хто конкретно стане тренером «Динамо» – я думаю, дізнаємося вже в п'ятницю, 16 серпня, – розповів Ігор Циганик в авторській програмі «Циганик Live».