«Ліверпуль» виграв Суперкубок Європи

Динамо Київ 15 Серпня, 00:47 1266
«Ліверпуль» виграв Суперкубок Європи | 19-27
Володар трофею визначився у серії пенальті.

У турецькому Стамбулі на домашньому стадіоні Бешикташа - Водафон Парк у матчі за Суперкубок Європи зустрічалися Ліверпуль і Челсі.

Челсі відкрив рахунок на 36-ій хвилині. Відзначився Жиру, якому асистував Пулишич. Через пару хвилин Пулишич подвоїв рахунок, але взяття воріт скасували, зафіксувавши положення поза грою.

На початку другого тайму матчу (на 48-ій хвилині) Мане після передачі Фірміно зрівняв рахунок - 1:1. Основний час зустрічі завершився внічию.

У першому овертаймі команди обмінялися забитими м’ячами. На 95-ій хвилині знову після передачі Фірміно відзначився Мане. А через шість хвилин у ворота Ліверпуля було призначено пенальті: голкіпер порушив правила проти Ебрахама. Жоржиньо реалізував пенальті, зрівнявши рахунок.

Другий овертайм пройшов без забитих м’ячів. Володар трофею визначався у серії пенальті. Останній пенальті не реалізував Ебрахам і Ліверпуль святкував перемогу.