Світовий футбол 18 Серпня, 11:13 914
Туреччина: «Різеспор» з Морозюком обіграв «Генчлербірлігі», Рибалка допоміг «Сівасспору» розтрощити «Бешикташ» | 19-27
В стартовому турі чемпіонату Туреччини Різеспор мінімально здолав Генчлербірлігі, а Сівасспор розтрощив Бешикташ.

Чемпіонат Туреччини 2019/20, 1-й тур

Генчлербірлігі – Різеспор – 0:1

Гол: Мельняк, 66

Вилучення: Флавіо, 39

Сівасспор – Бешикташ – 3:0

Голи: Яндас, 30, Ятабаре, 54, Кілінч, 76

Різеспор з Морозюком в складі переграв на виїзді Генчлербірлігі. Господарі перед перервою лишились в меншості через вилучення Флавіо. В другій половині матчу Різеспор дотиснув суперника завдяки голу Мельняка на 66-ій хвилині.

Відзначимо, що Микола Морозюк вийшов у стартовому складі Різеспора та провів увесь матч на полі, не відзначившись результативними діями. Додамо, що українець отримав 3-ій найгірший бал в команді за даними Sofascore.

У іншому матчі Сівасспор зустрічався з Бешикташем. Український хавбек господарів Сергій Рибалка вийшов на поле на 82 хвилині матчу.

Команда українця забила одного разу у першому таймі та ще двічі у другій половині зустрічі. У підсумку – впевнена перемога з рахунком 3:0.